Westworld

Artykuły - Westworld (4)

 • "Westworld": Nowy serial HBO

  "Westworld": Nowy serial HBO

  Nowy serial HBO "Westworld" stworzony przez Jonathana Nolana i Lisę Joy będzie miał premierę w HBO i HBO GO w poniedziałek, 3 października. W produkcji występują: Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton oraz Jeffrey Wright.
 • Na te seriale czekamy w 2016!

  Na te seriale czekamy w 2016!

  Chyba nikt nie ma już wątpliwości, że początek XXI wieku należy do telewizji. Już od ładnych kilku lat każdego roku największe stacje telewizyjne przygotowują arcyciekawe serialowe propozycje. Nie inaczej było i tym razem. Przedstawiamy kilka tytułów, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę w nadchodzącym roku.
 • Westworld: Nowa płyta później

  Westworld: Nowa płyta później

  Premiera nowej płyty zespołu Westworld, zatytułowanej "Cyberdreams", została przesunięta na 28 października. Opóźnienie wyniknęło z poważnej awarii sprzętu komputerowego w studiu nagraniowym. Znane są już tytuły wszystkich kompozycji oraz oprawa graficzna albumu.
 • Westworld: Nowy nabytek Z Records

  Westworld: Nowy nabytek Z Records

  W szeregach brytyjskiej wytwórni Z Records pojawił się nowy nabytek, amerykańska grupa Westworld. Bynajmniej nie rekrutuje się ona z nowicjuszy na muzycznej scenie, bowiem grają w niej muzycy znani z zespołów TNT, Danger Danger, Rainbow i Riot.