Western Digital

Artykuły - Western Digital (9)

 • WD Black P10 Game Drive - test dysku

  WD Black P10 Game Drive - test dysku

  ​Produkty gamingowe to duży i szybko rosnący segment, którym interesuje się coraz więcej producentów sprzętu komputerowego.
 • WD prezentuje zgrabny dysk przenośny 5 TB

  WD prezentuje zgrabny dysk przenośny 5 TB

  Nowa seria dysków WD My Passport umożliwia użytkownikom przechowywanie i przenoszenie jeszcze większych zbiorów zdjęć i filmów - nawet do 5 TB.
 • WD Black SN750 1TB - test dysku SSD

  WD Black SN750 1TB - test dysku SSD

  WD Black SN750 1TB to kolejny dysk SSD od firmy Western Digital, która jeszcze nie tak dawno była znana głównie z produkcji dysków HDD. Przynależy on do flagowej serii, która powinna gwarantować najwyższą jakość. Czy jest tak w rzeczywistości?
 • Test WD My Passport HDD

  Test WD My Passport HDD

  Przenośny dysk twardy to dzisiaj już nie luksus a konieczność. Jak w codziennym użytkowaniu sprawdza się Western Digital My Passport HDD? Czy warto po niego sięgnąć, czy też może lepiej dopłacić za jego wersję SSD?
 • Test WD My Passport SSD

  Test WD My Passport SSD

  Przenośny dysk twardy przyda się każdemu - i osobie, której zawsze brakuje miejsca do przechowywania danych, i takiej, która traktuje go jako opcję rezerwową użyteczną w ekstremalnych sytuacjach. W obu przypadkach warto sięgnąć po dysk Western Digital My Passport SSD.
 • Mobilny dysk My Passport Wireless powiększy pamięć telefonów i tabletów

  Mobilny dysk My Passport Wireless powiększy pamięć telefonów i tabletów

  Mobilne twarde dyski, pokazane przez Western Digital należą do tej kategorii urządzeń, która – choć nie budzi tak wielkiego zainteresowania jak nowe smartfony czy gogle VR – może naprawdę ułatwić nam życie. Jak działają i dlaczego warto o nich wspomnieć?
 • 2,5-calowy dysk twardy WD Blue 7 mm

  2,5-calowy dysk twardy WD Blue 7 mm

  Firma WD, marka należąca do Western Digital, poinformowała rozpoczęciu dostaw najcieńszego na świecie 2,5-calowego dysku twardego WD Blue 7 mm o pojemności 1 TB.
 • WD My Passport Ultra - zintegrowany z Dropboxem

  WD My Passport Ultra - zintegrowany z Dropboxem

  Nowe dyski przenośne WD My Passport Ultra mają łączyć dużą pojemność, stylowy wygląd i bezpieczeństwo przechowywania na nich danych - tak przynajmniej twierdzi producent.
 • Umowa dystrybucyjna z Western Digital Corporation

  Raport bieżący nr 4/2009Podstawa prawna: Inne uregulowania Zgodnie z przyjętymi zasadami ładu korporacyjnego Rada Dyrektorów ASBISc Enterprises Plc ("Spółka") informuje, że Spółka podpisała umowę dystrybucyjną z Western Digital Corporation (WD, ticker NYSE: WDC), jednym z pionierów i liderów przemysłu przechowywania danych. Zgodnie z warunkami podpisanej umowy Spółka jest autoryzowana do sprzedaży szerokiego spektrum produktów WD, w tym dysków twardych do komputerów typu desktop,