Wesołowski Jakub

Synonimy:
Jakub Wesołowski, Kuba Wesołowski
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wesołowski Jakub (176)

 • Modowe gafy Kuby Wesołowskiego

  Modowe gafy Kuby Wesołowskiego

  Kuba Wesołowski jest niezwykle krytyczny wobec własnego poczucia stylu. Twierdzi, że absolutnie nie wie, co założyć na daną okazję i jak dopasować kolory, dlatego często korzysta z pomocy fachowców. Najbardziej zależy mu bowiem na tym, żeby na ściance nie zepsuć wizerunku żonie.
 • Jakub Wesołowski: 15 lat w "Na Wspólnej"

  Jakub Wesołowski: 15 lat w "Na Wspólnej"

  Serial "Na Wspólnej" niedawno świętował piętnastolecie, a Jakub Wesołowski gra w nim od samego początku. Gdy pojawił się na ekranie jako Igor Nowak, nie miał jeszcze 18 lat. Jego bohater to postać niezwykle skomplikowana, która wiele już w życiu przeszła - burzliwe związki, nieszczęśliwe miłości, potyczki z gangsterami i śmierć życiowej partnerki. Z perspektywy czasu aktor nie żałuje udziału w produkcji, która okazała się trampoliną do sławy i pomogła mu otworzyć drzwi do innych produkcji.
 • Wesołowski na zdjęciu sprzed 15 lat

  Wesołowski na zdjęciu sprzed 15 lat

  Popularny serial „Na Wspólnej” obchodzi właśnie swoje 15-lecie. Z tej okazji zorganizowano nawet specjalne spotkanie prasowe z udziałem aktorów związanych z produkcją.
 • Wesołowski na treningu z Lewandowską czuł się... niemęsko

  Wesołowski na treningu z Lewandowską czuł się... niemęsko

  Jakub Wesołowski podzielił się swoją sportową historią z uczestniczkami obozu Anny Lewandowskiej. Kiedyś trenerka dała mu niezły wycisk.- Wówczas czujesz się niemęsko, bo okazuje się, że jesteś bardzo słaby - żartuje aktor.
 • Wesołowski motywuje fanki Lewandowskiej

  Wesołowski motywuje fanki Lewandowskiej

  Anna Lewandowska od kilku dni przebywa na obozie treningowym „CampbyAnn”. Razem z fankami, żonami innych polskich piłkarzy i Agnieszką Woźniak-Starak ćwiczy trzy razy dziennie, biega i przestrzega specjalnej diety.
 • Lady Pank i "Rodzice": Mateusz Damięcki w roli głównej

  Lady Pank i "Rodzice": Mateusz Damięcki w roli głównej

  Zobaczcie wzruszający teledysk "Rodzice" promujący świąteczną płytę Lady Pank "Zimowe graffiti 2".
 • Jakub Wesołowski: Każdy facet chce wygrać mecz

  Jakub Wesołowski: Każdy facet chce wygrać mecz

  Znamy go jako aktora. Na boisku radzi sobie jednak równie dobrze jak na planie filmowym. Właśnie trenuje do ważnego meczu.
 • Kazachstan - Polska. Jakub Wesołowski: Mogą pokonać mistrzów świata, ale i przegrać z Kazachstanem

  Kazachstan - Polska. Jakub Wesołowski: Mogą pokonać mistrzów świata, ale i przegrać z Kazachstanem

  - Zastanawiam się nad tym, czy to, co wydarzyło się podczas Euro 2016 jest zjawiskiem trwałym, czy my kibice nie napompowaliśmy balonika do granic wytrzymałości. Właśnie teraz nadchodzi czas weryfikacji. Na razie nie wiem jeszcze, czego mogę po tej kadrze się spodziewać. Czuję, że mogą pokonać mistrzów świata, ale mam również świadomość, iż mogą stracić punkty z Kazachstanem - mówi w rozmowie z Interią Jakub Wesołowski. Transmisja meczu Kazachstan - Polska w Polsacie i Polsacie Sport 4 września o 18.00.
 • Kuba Wesołowski stawia na ruch, ale nie dba o dietę

  Kuba Wesołowski stawia na ruch, ale nie dba o dietę

  Kuba Wesołowski, aktor znany m.in. z serialu "Na Wspólnej", dba o swoją kondycję, ale nie o dietę. gwiazdor przyznaje, że choć jego żona gotuje zdrowo, on nadal stołuje się w fast foodach i jada chipsy. "W tym temacie nie jestem wzorem do naśladowania" - mówi.

Filmy - Wesołowski Jakub (17)

 • Modowe gafy Kuby Wesołowskiego

  Kuba Wesołowski jest niezwykle krytyczny wobec własnego poczucia stylu. Twierdzi, że absolutnie nie wie, co założyć na daną okazję i jak dopasować kolory, dlatego często korzysta z pomocy fachowców. Najbardziej zależy mu bowiem na tym, żeby na ściance nie zepsuć wizerunku żonie.
 • Jak spędza czas z córką?

  Niedawno Jakubowi Wesołowskiemu urodziła się córka. Czy często spędza z nią czas? Aktor opowiedział o swoim porannym bieganiu i miłości do sportu. W jaki sposób łączy spacery z wózkiem ze swoim codziennym joggingiem?
 • "Komisarz Alex": będzie się działo!

  Jakub Wesołowski obiecuje, że widzowie nie będą się nudzić, oglądając drugi sezon serialu "Komisarz Alex" .
 • "Nie wszyscy mają takie szczęście, jak my"

  W czwartek nad ranem znana tenisistka Karolina Woźniacka i popularny aktor telewizyjny Kuba Wesołowski zakończyli prace nad teledyskiem do singla sportsmenki. Piosenka "Oxygen" ma promować tenisową akademię założoną w Toruniu przez tenisistkę.