wesołowski

Artykuły - Wesołowski (58)

 • Prawnik: Abp Wesołowski mógłby stanąć przed polskim sądem

  Prawnik: Abp Wesołowski mógłby stanąć przed polskim sądem

  Józef Wesołowski jest obywatelem polskim, dlatego może zgodnie z prawem zostać postawiony przed polskim sądem za molestowanie nieletnich - podkreśla dr Paweł Borecki. Przestępstwo popełnione przez obywatela za granicą wcale nie wyklucza jego odpowiedzialności w Polsce - wyjaśnia.
 • Kuba Wesołowski ma plan B

  Kuba Wesołowski ma plan B

  Nigdy nie myślę, że nie dam rady. Na starcie zawsze skupiam się na zwycięstwie - stwierdził w jednym z wywiadów Kuba Wesołowski. Sprawdzi tę teorię w praktyce, bo właśnie rozpoczyna nowy etap życia.
 • Jakub Wesołowski o nowej części "Czasu honoru"

  Jakub Wesołowski o nowej części "Czasu honoru"

  "Warto pojawić się na planie 'Czasu honoru', żeby zobaczyć najlepszą ekipę w tym kraju" - mówi Jakub Wesołowski, odtwórca roli Michała Konarskiego w serialu "Czas honoru".
 • Antoni Pawlicki zastępuje Kubę Wesołowskiego

  Antoni Pawlicki zastępuje Kubę Wesołowskiego

  Antoni Pawlicki już w najbliższą sobotę pojawi się na ekranach telewizorów w głównej roli w serialu "Komisarz Aleks". Aktor zastąpił Kubę Wesołowskiego.
 • Sprzedawać marzenia

  Sprzedawać marzenia

  Nie uważali się za bohaterów i nie zakładali porażki - mówi Kuba Wesołowski o swoich rówieśnikach, którzy żyli w czasie wojny. Sam uważa się za szczęściarza.
 • Kolejne gwiazdy w "Czasie honoru"

  Kolejne gwiazdy w "Czasie honoru"

  Jakub Wesołowski, Maciej Zakościelny, Olga Bołądź, Magdalena Cielecka i wiele innych gwiazd pracuje obecnie na planie szóstej serii "Czas honoru". Zdjęcia potrwają do połowy sierpnia.
 • Partner się cieszy

  Partner się cieszy

  Komisarza Marka Bromskiego (Jakub Wesołowski), który zginął podczas akcji, zastąpił Michał Orlicz. Koledzy z komendy już go polubili, a partner wita go serdecznie i wykonuje wszystkie polecenia.
 • Pawlicki czy Wesołowski?

  Pawlicki czy Wesołowski?

  Do niecodziennego spotkania doszło w studiu programu "Kawa czy herbata?". Fani "Komisarza Aleksa" mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć obok siebie dwóch serialowych opiekunów czworonożnego detektywa - Marka Bromskiego (Jakub Wesołowski) i Michała Orlicza (Antoni Pawlicki).
 • Zastąpi Wesołowskiego

  Zastąpi Wesołowskiego

  W "Komisarzu Aleksie" zastąpi popularnego Jakuba Wesołowskiego. Czy to będzie punkt zwrotny w jego życiu?
 • Dlaczego musi umrzeć? My wiemy

  Dlaczego musi umrzeć? My wiemy

  Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) będzie ostatnią osobą, której przed śmiercią spojrzy w oczy Marek Bromski (Jakub Wesołowski). Komisarz odda życie, by uratować Ewę Wilk (Karolina Gorczyca).