wesołowski

Artykuły - Wesołowski (86)

 • Prawnik: Abp Wesołowski mógłby stanąć przed polskim sądem

  Prawnik: Abp Wesołowski mógłby stanąć przed polskim sądem

  Józef Wesołowski jest obywatelem polskim, dlatego może zgodnie z prawem zostać postawiony przed polskim sądem za molestowanie nieletnich - podkreśla dr Paweł Borecki. Przestępstwo popełnione przez obywatela za granicą wcale nie wyklucza jego odpowiedzialności w Polsce - wyjaśnia.
 • Kuba Wesołowski ma plan B

  Kuba Wesołowski ma plan B

  Nigdy nie myślę, że nie dam rady. Na starcie zawsze skupiam się na zwycięstwie - stwierdził w jednym z wywiadów Kuba Wesołowski. Sprawdzi tę teorię w praktyce, bo właśnie rozpoczyna nowy etap życia.
 • Jakub Wesołowski o nowej części "Czasu honoru"

  Jakub Wesołowski o nowej części "Czasu honoru"

  "Warto pojawić się na planie 'Czasu honoru', żeby zobaczyć najlepszą ekipę w tym kraju" - mówi Jakub Wesołowski, odtwórca roli Michała Konarskiego w serialu "Czas honoru".
 • Antoni Pawlicki zastępuje Kubę Wesołowskiego

  Antoni Pawlicki zastępuje Kubę Wesołowskiego

  Antoni Pawlicki już w najbliższą sobotę pojawi się na ekranach telewizorów w głównej roli w serialu "Komisarz Aleks". Aktor zastąpił Kubę Wesołowskiego.
 • Sprzedawać marzenia

  Sprzedawać marzenia

  Nie uważali się za bohaterów i nie zakładali porażki - mówi Kuba Wesołowski o swoich rówieśnikach, którzy żyli w czasie wojny. Sam uważa się za szczęściarza.
 • Kolejne gwiazdy w "Czasie honoru"

  Kolejne gwiazdy w "Czasie honoru"

  Jakub Wesołowski, Maciej Zakościelny, Olga Bołądź, Magdalena Cielecka i wiele innych gwiazd pracuje obecnie na planie szóstej serii "Czas honoru". Zdjęcia potrwają do połowy sierpnia.