wesołe miasteczko

Artykuły - Wesołe miasteczko (3)

Filmy - Wesołe miasteczko (3)

  • Wsiadła na ogromną huśtawkę. Pożałowała

    Pewna dziewczynka skusiła się na spróbowanie jazdy na ekstremalnej huśtawce w wesołym miasteczku. Jednak już po chwili, gdy machina ruszyła i rozbujała śmiałków, bohaterka filmu zdecydowanie miała dość. Do tego stopnia, że... zemdlała. Zobaczcie, jak to wyglądało.
  • O krok od tragedii w wesołym miasteczku

    Ogromna proca, atrakcja wesołego miasteczka w Panama City Beach na Florydzie, uległa awarii tuż przed wystrzeleniem dwójki śmiałków. Po zwolnieniu urządzenia przez pracownika, jedna z lin utrzymujących procę pękła i podarła się na strzępy. Na szczęście urządzenie nie uruchomiło się, a pasażerowie nie zostali wyrzuceni w powietrze. Właściciele ośrodka reklamowali, że urządzenie wystrzeliwuje swoich pasażerów z prędkością ponad 160 km/h. (STORYFUL/x-news)
  • Kiedyś, gdy nie było Facebooka, ludzie robili to...

    Francuskie wesołe miasteczko z XIX wieku stanęło na wyspie Governos w Nowym Jorku. Wesołe miasteczko przenosi nowojorczyków w czasy "Belle Époque", a będzie można z niego korzystać do 29 września. - Dawniej wesołe miasteczka były dla ludzi tym, czym dla nas dzisiaj "serwisy społecznościowe". Kiedyś ludzie spotykali się w takich miejscach, pobierali się, flirtowali, a czasami nawet walczyli. To w takich miejscach biło dawniej serce każdego miasta - mówi organizator tego wyjątkowego jarmarku, Tristan Duval.