menway - Wesele

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
wesele , wesele (impreza)

Artykuły - Wesele (3)

 • ​Jak się nie ubierać na wesele? Edycja męska z Mr. Vintage

  ​Jak się nie ubierać na wesele? Edycja męska z Mr. Vintage

  Wielu panów ma problem z tym, co na siebie założyć, gdy zbliża się wesele. Ostatecznie podejmują nie najlepsze decyzje. - W Polsce najczęstszym błędem, szczególnie w sezonie letnim, jest koszula z krótkim rękawem, założona z krawatem lub muchą. Według zasad męskiej elegancji koszula z krótkim rękawem w zasadzie nie powinna istnieć - mówi Michał Kędziora, znany w blogosferze jako Mr. Vintage. Radzi, czego nie zakładać na wesele, jacy politycy mogą służyć za inspirację, jeśli chodzi o styl, którym brakuje nieco do ideału i komentuje, czy Donald Tusk dobrze dobiera buty, a Andrzej Duda marynarki.
 • Adw. Paweł Wojtaszek: Odwołane wesele? Staraj się o zwrot zaliczki

  Adw. Paweł Wojtaszek: Odwołane wesele? Staraj się o zwrot zaliczki

  ​- Jeśli termin zaplanowanego ślubu wypada w okresie epidemii, to nie ma co liczyć na zorganizowanie przyjęcia weselnego w lokalu. W takim przypadku, zapłacone zaliczki lub zadatki powinny zostać zwrócone. Jeśli organizator odmawia zwrotu otrzymanych świadczeń, można wystąpić na drogę sądową, składając stosowny pozew - tłumaczy adwokat Paweł Wojtaszek.
 • Kobieta nie zawsze jest dobrym doradcą mężczyzny

  Kobieta nie zawsze jest dobrym doradcą mężczyzny

  Panie mają taką tendencję, żeby dobierać kolor koszuli mężczyzny pod kolor swojej torebki. Ale co ma piernik do wiatraka? Kobieta i mężczyzna to dwa oddzielne byty!