wesele

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Wesele (Film (2004) Reż.Wojciech Smarzowski) , wesele

Artykuły - Wesele (67)

 • Przekładać czy nie przekładać? O troskach przyszłych panien młodych

  Przekładać czy nie przekładać? O troskach przyszłych panien młodych

  Ich ślub miał się odbyć w maju lub czerwcu tego roku. Gdy w Polsce wybuchła epidemia swoją uroczystość przełożyły na jesień, godząc się jednocześnie z faktem, że z uwagi na panujące restrykcje, nie będzie ona raczej weselem marzeń. A teraz zastanawiają się, czy terminy październikowe lub listopadowe również należy przełożyć?
 • Sylwia Bomba popełniła gafę?

  Sylwia Bomba popełniła gafę?

  Znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" Sylwia Bomba wybrała się na ślub przyjaciół, a swoją odważną kreacją pochwaliła się na Instagramie. Czy chciała przyćmić pannę młodą?
 • Michał Wiśniewski po raz piąty wziął ślub. Kiedy odbędzie się huczne wesele?

  Michał Wiśniewski po raz piąty wziął ślub. Kiedy odbędzie się huczne wesele?

  Przez pandemię koronawirusa plany na huczne wesele Michał Wiśniewski musi odłożyć na późniejszy czas. Imprezę wstępnie planuje na wrzesień.
 • Jak będzie wyglądał ślub w czasach pandemii koronawirusa?

  Jak będzie wyglądał ślub w czasach pandemii koronawirusa?

  Młodzi, którzy chcą wziąć ślub jeszcze w tym roku muszą liczyć się z tym, że w Polsce jeszcze przez długi czas ceremonia zaślubin i wesele będą znacznie różniły się od tych odbywających się dotychczas. Jak mogą wyglądać śluby w czasach pandemii? Jak przygotować się do takiego ślubu?
 • Jak zorganizować wesele niewielkim kosztem?

  Jak zorganizować wesele niewielkim kosztem?

  Wiele par młodych stresuje się wydatkami, których wymaga organizacja ślubu i wesela. Jeśli jednak podejdziecie do tego z głową, planując w odpowiedni sposób i... wrzucając na luz, możecie sporo zaoszczędzić. O podpowiedzi, jak do tego podejść, poprosiliśmy naszą ekspertkę – Karolinę Dokić-Pietuszko z portalu ślubnego PlanujemyWesele.pl.
 • Polski rynek ślubny prężnie się rozwija. Obecnie jest wart blisko 10 mld zł

  Polski rynek ślubny prężnie się rozwija. Obecnie jest wart blisko 10 mld zł

  Na organizację wesela Polacy wydają coraz więcej - w ciągu ostatniej dekady wydatki te wzrosły o blisko 30 proc. Obecnie średni koszt organizacji przyjęcia na 100 osób to 50-80 tys. zł - wynika z obserwacji Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Zdaniem jego ekspertów wartość rynku ślubnego dawno przekroczyła 5 mld zł i zbliża się do 10 mld. Debiutuje na nim coraz więcej firm, które chcą skorzystać na tym dynamicznym rozwoju branży. Zapotrzebowanie na usługi jest tak duże, że mimo ogromnej konkurencji każdy znajdzie na rynku miejsce dla siebie - podkreślają przedstawiciele PSKŚ.
 • Eksperci: W kopertach młode pary dostają rocznie nawet 3 mld zł

  Eksperci: W kopertach młode pary dostają rocznie nawet 3 mld zł

  Wartość rynku ślubnego w Polsce przekracza 7 mld zł rocznie, a w kopertach nowożeńcy dostają rocznie 2,5-3 mld zł - wynika z danych firm monitorujących rynek ślubny. Ponad 70 proc. organizowanych imprez weselnych mieści się w budżecie do 40 tys. zł.
 • Makijaż na wesele w 15 minut

  Makijaż na wesele w 15 minut

  Kwadrans. Tyle dokładnie może zająć Ci idealny i supermodny make-up. Przekonaj się, jak zrobić makijaż na wesele w błyskawicznym tempie.
 • ​Tradycyjne polskie wesele? Mamy lepszy pomysł!

  ​Tradycyjne polskie wesele? Mamy lepszy pomysł!

  W zwyczajach ślubnych wciąż prym wiedzie ślub w kościele i tradycyjne polskie wesele do białego rana. Ale coraz więcej par młodych mówi: chcemy to zrobić inaczej, po swojemu. Uciekają od żenujących przyśpiewek weselnych, setki gości i obowiązku zapraszania rodziny, której prawie nie znają. Uciekają też od rodziców, którzy płacą, więc mają prawo wtrącić się w każdą decyzję. Dokąd?
 • Fiskus nie odpuszcza weselom. Znów przepytuje nowożeńców

  Fiskus nie odpuszcza weselom. Znów przepytuje nowożeńców

  Kiedy i w jakiej sali odbywała się impreza? Czy była filmowana? Kto grał w zespole muzycznym? Ile trzeba było zapłacić? Czy były potwierdzenia?

Filmy - Wesele (53)