Wesele

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
wesele , wesele (impreza)

Artykuły - Wesele (62)

 • Ślub i wesele jak z Bollywood

  Ślub i wesele jak z Bollywood

  Nie przesadzając, można śmiało stwierdzić, że kultura hinduska jest odpowiedzialna za jedne z najbarwniejszych i najhuczniej obchodzonych ceremonii zaślubin, a więc i wesel na świecie. Z pomocą naszej ekspertki Karoliny Dokić-Pietuszko z portalu-katalogu PlanujemyWesele, przedstawiamy indyjskie rytuały towarzyszące kolorowym weselom znanym nam nieco z bollywoodzkich produkcji.
 • ​Sposób na kontakt z gośćmi, czyli własna ślubna strona internetowa

  ​Sposób na kontakt z gośćmi, czyli własna ślubna strona internetowa

  Od kilku lat wśród ślubnych innowacji królują strony internetowe, które państwo młodzi zakładają, aby na bieżąco informować gości nie tylko o kwestiach informacyjnych, lecz także, żeby pokrótce przedstawić losy swojej miłości. Jedni twierdzą, że to... przerost formy nad treścią. Inni, że ślubna strona znacząco ułatwia kontakt z gośćmi w odpowiednim czasie - przed ślubem. I staje się ciekawą pamiątką, kiedy już będziecie mieć obrączki na dłoniach.
 • ​Odwołany ślub cywilny i kościelny - a co z dokumentami?

  ​Odwołany ślub cywilny i kościelny - a co z dokumentami?

  Według danych Urzędu Stanu Cywilnego w Warszawie, od marca do końca 2020 roku, liczba ślubów spadała o jedną czwartą, w porównaniu do analogicznego okresu z poprzednich lat. Branża nadal wyczekuje decyzji, kiedy będzie mogła rozpocząć funkcjonowanie, jednak w trudnej sytuacji są również sami narzeczeni, którzy dodatkowo borykają się z kłopotami natury formalnej.
 • Ślub za pomocą Zoom? Nowojorczycy będą mogli brać śluby online

  Ślub za pomocą Zoom? Nowojorczycy będą mogli brać śluby online

  Trwająca pandemia koronawirusa i związane z nią obostrzenia zmuszają do zastosowania innowacyjnych rozwiązań, które w normalnych czasach, nie miałyby miejsca.
 • Adw. Paweł Wojtaszek: Odwołane wesele? Staraj się o zwrot zaliczki

  Adw. Paweł Wojtaszek: Odwołane wesele? Staraj się o zwrot zaliczki

  ​- Jeśli termin zaplanowanego ślubu wypada w okresie epidemii, to nie ma co liczyć na zorganizowanie przyjęcia weselnego w lokalu. W takim przypadku, zapłacone zaliczki lub zadatki powinny zostać zwrócone. Jeśli organizator odmawia zwrotu otrzymanych świadczeń, można wystąpić na drogę sądową, składając stosowny pozew - tłumaczy adwokat Paweł Wojtaszek.
 • Jak ubrać się na wesele jako gość?

  Jak ubrać się na wesele jako gość?

  Sezon ślubów i wesel w pełni! Wiele z nas staje przed dylematem – co założyć na takie przyjęcie jako gość? Sklepy mają szeroką ofertę, dlatego trudno się zdecydować na jedną stylizację, która będzie jednocześnie modna i odpowiednia do okazji. Sprawdź, jak wybrać stylizację na wesele, aby ubrać się zgodnie z trendami i nie popełnić modowego faux-pas.
 • Filmowcy ostrzegają: Imprezy szkodzą

  Filmowcy ostrzegają: Imprezy szkodzą

  Większości z nas nie trzeba powtarzać, że alkohol szkodzi, szczególnie, gdy trwają wakacje… Mimo to, filmowcy, wiedzeni doświadczeniem, nieraz starali się nas ostrzegać przed konsekwencjami nadmiernego imprezowania. Ich wizjom "imprezy życia" w rzeczywistości trudno czasem dorównać, "dzień później" jednak wszyscy przeżywamy tak samo boleśnie. Zamiast więc samemu zmagać się z mdłościami, a potem na własnej skórze doświadczać efektów kaca, prezentujemy osiem filmów, które szybko oduczą was nadmiernego imprezowania. Zasada jest prosta: nie powtarzajcie tego u siebie w domu!
 • ​Wesele w odcieniach pasteli

  ​Wesele w odcieniach pasteli

  Zima nastraja swego rodzaju melancholią, która ma odzwierciedlenie w krajobrazie o nagich gałęziach drzew. Zimowa aura to również ubóstwo kolorów, które niekoniecznie musi się kojarzyć z monotonią.
 • Precz z tradycją! Nietypowy ślub

  Precz z tradycją! Nietypowy ślub

  W lesie, w jaskini, na wodzie, pod wodą, pod ziemią, w centrum handlowym, na Kasprowym Wierchu czy w powietrzu. Ewentualnie "garden version" w stylu zachodnim. Niektórym nie wystarcza Urząd Stanu Cywilnego, ani najwspanialsza świątynia. Chcą podkreślić wyjątkowość dnia i charakter związku.

Zdjęcia - Wesele (21)

 • film.interia.pl
  "Wesele": Wirujący Wyspiański
 • film.interia.pl
  "Wesele": Wirujący Wyspiański
 • film.interia.pl
  "Wesele": Wirujący Wyspiański
 • film.interia.pl
  "Wesele": Wirujący Wyspiański
 • film.interia.pl
  "Wesele": Wirujący Wyspiański
 • film.interia.pl
  "Wesele": Wirujący Wyspiański

Filmy - Wesele (1)