Weronika Rosati

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Weronika Rosati ,

Artykuły - Weronika Rosati (34)

 • Weronika Rosati przerwała karierę w USA?

  Weronika Rosati przerwała karierę w USA?

  Weronika Rosati od dłuższego czasu przebywa w Polsce. Czy jej pobyt jest związany z życiem prywatnym, czy zawodowym?
 • Weronika Rosati wygrała proces ws. książki Andrzeja Żuławskiego

  Weronika Rosati wygrała proces ws. książki Andrzeja Żuławskiego

  Reżyser Andrzej Żuławski i wydawca jego książki pt. "Nocnik" mają przeprosić aktorkę Weronikę Rosati i zapłacić jej 100 tys. zł zadośćuczynienia za możliwość identyfikowania fikcyjnej bohaterki książki z powódką oraz przypisanie jej "cech obraźliwych i fałszywych".
 • Cotillard bardziej polska niż Rosati?

  Cotillard bardziej polska niż Rosati?

  Weronika Rosati przegrała walkę o rolę w filmie "Imigrantka". Główną bohaterkę w produkcji zagrała francuska aktorka i laureatka Oscara Marion Cotillard. Okazało się, że dla amerykańskich producentów polska gwiazda jest... "za mało polska".
 • Rosati wraca do zdrowia i pisze książkę

  Rosati wraca do zdrowia i pisze książkę

  Weronika Rosati, która ponad pół roku temu złamała nogę w wypadku samochodowym, opowiedziała przed kamerami "Dzień Dobry TVN" o swym obecnym stanie zdrowia oraz planach na najbliższą przyszłość.
 • Michael Douglas chwali Rosati

  Michael Douglas chwali Rosati

  Na ekranach kin od tygodnia możemy śledzić imprezowe przygody czwórki kumpli, którzy wybrali się do Miasta Grzechu na wieczór kawalerski ostatniego, nieżonatego kolegi.
 • Weronika Rosati kelnerką w Las Vegas

  Weronika Rosati kelnerką w Las Vegas

  Robert de Niro, Michael Douglas, Morgan Freeman i Kevin Kline spędzają czas na wieczorze kawalerskim w Las Vegas. W tym doborowym towarzystwie pojawia się Weronika Rosati. Aktorka zagrała epizod we wchodzącym na polskie ekrany tej jesieni filmie "Last Vegas".
 • Rosati: Powiem córce, by została w OFE

  Rosati: Powiem córce, by została w OFE

  OFE po obniżeniu opłat, wyznaczeniu zewnętrznych benchmarków, zapewnieniu suwaka bezpieczeństwa, będą korzystnym uzupełnieniem głównego trzonu emerytury - powiedział w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Dariusz Rosati, poseł PO, szef sejmowej Komisji Finansów Publicznych.
 • "Hotel 52": Rosati wkracza do gry!

  "Hotel 52": Rosati wkracza do gry!

  Gdy już wydawać by się mogło, że nic nie zakłóci spokoju hotelowego personelu, na horyzoncie pojawi się dawna miłość Tomasza (Filip bobek), w tej roli niepokojąco piękna Weronika Rosati.
 • Rosati w sądzie z Żuławskim

  Rosati w sądzie z Żuławskim

  Książka Andrzeja Żuławskiego "Nocnik" jest powieścią udającą dziennik, a nie dziennikiem udającym powieść; nie można utożsamiać autora z narratorem, ani postaci z żywymi osobami - mówiła w sądzie biegła w procesie wytoczonym Żuławskiemu przez Weronikę Rosati.
 • Weronika Rosati: Nikt nie wierzy, że jestem Polką

  Weronika Rosati: Nikt nie wierzy, że jestem Polką

  Aktorka dzieli swój czas między Los Angeles i Warszawę. Zabiega o role w Hollywood, pracuje też w Polsce. Jesienią zobaczymy ją w "Hotelu 52".

Zdjęcia - Weronika Rosati (1)

 • film.interia.pl
  Orły 2017: Czerwony dywan

Filmy - Weronika Rosati (28)

 • Demakijaż - Weronika Rosati

  Gościem Krzysztofa Ibisza jest aktorka, Weronika Rosati. Czego o niej jeszcze nie wiemy?
 • Weronika Rosati: Nie ma co liczyć na mężczyzn

  Weronika Rosati wierzy w ideę kobiecej solidarności. Jej zdaniem coraz więcej Polek przekonuje się, że kobiety powinny się wspierać nawzajem, na męską pomoc trudno jest bowiem liczyć. Mimo trudnych doświadczeń ostatnich miesięcy aktorka stara się pozytywnie patrzeć na świat, a siłę czerpie z miłości do córki oraz wsparcia wielu kobiet.
 • Weronika Rosati: Córka najważniejsza

  Weronika Rosati to jedna z gwiazd filmu "Podatek od miłości". Jak czuje się w roli mamy? Z aktorką rozmawiała Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN". - Moim marzeniem było urodzić w Stanach, ale nie mogę się doczekać, żeby wrócić już do Polski - zdradziła. Jakie projekty ma przed sobą? Czy Rosati odczuwa presję związaną z powrotem do sylwetki po ciąży? (Dzień Dobry TVN / x-news)
 • Jesień będzie należeć do Weroniki Rosati

  W najbliższym czasie do kin wejdzie kilka filmów, przy których pracowała Weronika Rosati.