Weronika Rosati

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Weronika Rosati (Aktorka) ,

Artykuły - Weronika Rosati (121)

 • Weronika Rosati została skrytykowana za zdjęcia córki w skąpym ubraniu

  Weronika Rosati została skrytykowana za zdjęcia córki w skąpym ubraniu

  Aktorka umieściła na Instagramie z pozoru dwa niepozorne zdjęcia, pokazujące, że wraz z córką Elizabeth ma podobną fryzurę z warkoczami. Jedna z obserwatorek zwróciła uwagę na coś, co może być pożywką dla pedofili.
 • Weronika Rosati: Wielką wartością jest lojalność wobec najbliższych

  Weronika Rosati: Wielką wartością jest lojalność wobec najbliższych

  W środowe wieczory widzowie oglądają Weronikę Rosati w roli Marty, twardej prawniczki w serialu "Zawsze warto". Tymczasem aktorka jest daleko od kraju, po drugiej stronie oceanu, w USA. Dlaczego właśnie tam?
 • Weronika Rosati: Kwarantanna? Cudowny czas z córeczką

  Weronika Rosati: Kwarantanna? Cudowny czas z córeczką

  "Staram się codziennie czytać, rozwijać intelektualnie i duchowo. Zależy mi, żeby ta kwarantanna była czasem, który sensownie wykorzystam" - mówi w rozmowie z PAP Life Weronika Rosati. Aktorka zdradza też, jakie wartości chciałaby przekazać swojej córce Elizabeth, mówi o planach, które pokrzyżowała pandemia oraz o tym, co zrobi, gdy skończy się czas izolacji.
 • Weronika Rosati: Włoski i szpagat

  Weronika Rosati: Włoski i szpagat

  W środowy wieczór, podczas relacji na żywo na Instagramie, Weronika Rosati opowiedziała fanom o kulisach pracy na planie serialu "Zawsze warto". Zdradziła, że musiała zimą pływać w basenie na świeżym powietrzu i że Julia Wieniawa rozśmieszała ją podczas kręcenia poważnych scen. Aktorka powiedziała też, co robi podczas kwarantanny i w jakim języku mówi jej córeczka Elizabeth.
 • Weronika Rosati została w Stanach Zjednoczonych

  Weronika Rosati została w Stanach Zjednoczonych

  Większość polskich gwiazd poważnie i odpowiedzialnie podeszło do tematu koronawirusa. Za pośrednictwem mediów społecznościowych deklarują, że zostają w domu.
 • Weronika Rosati wylicytowała torebkę i kolczyki Elizabeth Taylor

  Weronika Rosati wylicytowała torebkę i kolczyki Elizabeth Taylor

  Nigdy nie ukrywała swojej fascynacji Elizabeth Taylor. Teraz pochwaliła się wizytą w fundacji House of Taylor, założonej przez osoby bliskie legendarnej hollywoodzkiej aktorce. Co ciekawsze, nabyła kilka przedmiotów, które należały do ikony kina.
 • Były partner Weroniki Rosati zostanie przesłuchany. Miał się znęcać nad aktorką

  Były partner Weroniki Rosati zostanie przesłuchany. Miał się znęcać nad aktorką

  Jeszcze przed świętami Prokuratura Okręgowa w Warszawie zamierza przesłuchać byłego partnera Weroniki Rosati - dowiedziała się PAP. Pod koniec ubiegłego tygodnia - jak informowały media - usłyszał on zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad aktorką.
 • Weronika Rosati: Uśmiech sposobem na walkę ze złem

  Weronika Rosati: Uśmiech sposobem na walkę ze złem

  Mimo przykrych doświadczeń w życiu prywatnym, Weronika Rosati z optymizmem patrzy w przyszłość. "Przyciągasz to, co wysyłasz w świat" - przekonuje aktorka i zachęca do wzajemnego obdarowywania się uśmiechem.
 • Weronika Rosati: Nie ma co liczyć na mężczyzn

  Weronika Rosati: Nie ma co liczyć na mężczyzn

  Weronika Rosati wierzy w ideę kobiecej solidarności. Jej zdaniem coraz więcej Polek przekonuje się, że kobiety powinny się wspierać nawzajem, na męską pomoc trudno jest bowiem liczyć. Mimo trudnych doświadczeń ostatnich miesięcy aktorka stara się pozytywnie patrzeć na świat, a siłę czerpie z miłości do córki oraz wsparcia wielu kobiet.
 • Weronika Rosati: W naszym zawodzie to faceci zawsze grają główne role

  Weronika Rosati: W naszym zawodzie to faceci zawsze grają główne role

  - Średnio w filmie na osiem ról męskich przypada jedna kobieca - mówi Weronika Rosati. W trakcie kariery aktorskiej przyzwyczaiła się do faktu, że to mężczyznom najchętniej powierza się główne role, choć go nie akceptuje.

Filmy - Weronika Rosati (13)

 • Weronika Rosati: "Belle Époque" jak filmy Burtona

  W Krakowie trwają zdjęcia do nowego serialu "Belle Époque". Zdaniem Weroniki Rosati będzie to wyjątkowa produkcja, zarówno ze względu na niecodzienną w polskiej telewizji tematykę, jak i obsadę.
 • Weronika Rosati: Wciąż czeka na przełom

  ​Weronika Rosati ma nadzieję, że serial "Belle Epoque" przybliży ją szerszej, nie tylko kinowej, publiczności. Nie liczy jednak na to, że produkcja ta będzie dla niej nowym zawodowym otwarciem.
 • Weronika Rosati: Hollywood to dwie ulice. Jest tam bardzo brzydko

  Tam, gdzie będzie moje serce, tam będzie mój dom – mówi Weronika Rosati, która od kilku lat dzieli życie między Polskę a Stany Zjednoczone. Aktorka twierdzi, że w Polsce stale znajduje się w centrum zainteresowania mediów, spokój odnajduje dopiero w Los Angeles. Samo Hollywood uważa natomiast za miejsce brzydkie i mało ciekawe. Ze względu na pracę ojca dyplomaty Weronika Rosati znaczną część dzieciństwa spędziła w Stanach Zjednoczonych i Szwajcarii. Do Polski wróciła jako sześciolatka, w kraju zaczęła też studia aktorskie. W 2004 roku przeniosła się jednak do Nowego Jorku, gdzie rozpoczęła studia w The Actors Studio – szkole aktorskiej Lee Strasberga. Dwa lata później zaczęła naukę w Stella Adler Academy of Acting and Theatre w Los Angeles. Od tego czasu swoje życie dzieli miedzy Polskę a Stany Zjednoczone. – Staram się dzielić ten czas i chyba tak ogólnie wychodzi na to, że połowę czasu spędzam tu, a połowę czasu spędzam tam. Jest takie powiedzenie, że dom jest tam, gdzie jest serce, więc tam, gdzie będzie moje serce, tam będzie mój dom – mówi Weronika Rosati.
 • Krzysztof Zanussi: „Obce ciało” to film o poszukiwaniu sposobu na życie

  W filmie „Obce ciało” reżyser opowiedział historię Angela i Kasi, których we Włoszech połączyła miłość oraz wiara w Boga. Dziewczyna postanawia jednak przerwać ten związek i wstąpić do klasztoru w Polsce. Angelo przyjeżdża za ukochaną do Warszawy, gdzie podejmuje pracę w międzynarodowej korporacji. Tam poznaje cyniczną Kris, która bawi się nim i chce zmusić do złamania zasad moralnych. Krzysztof Zanussi twierdzi, że chciał zrobić film o dylematach współczesności i poszukiwaniu sposobu na życie. Reżyser pokazał już swoje nowe dzieło na międzynarodowych festiwalach, m.in. w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Indiach i Rosji. Przyznaje, że jest ono różnie odbierane w różnych miejscach, widzowie na całym świecie mają bowiem inną wrażliwość i zwracają uwagę na inne wątki filmu. – Mam nadzieję, że ten film jest uczciwy i szczery. To widz orzeknie, co tam było najważniejsze. Czy ta korporacja z jej korupcją, czy ta niemożność pogodzenia się z utraconą miłością, o której ten film jest także. Czy ta wielka trudność, którą przeżywa druga z bohaterek, która chce się Bogu poświęcić, a jednak targają nią jakieś wątpliwości. Czy wreszcie człowiek, który w ogóle nie chce słyszeć o Bogu, a jego właśnie spotyka łaska. Każdy z tych motywów jest ważny, zobaczymy, który w oczach widza będzie najważniejszy – mówi Krzysztof Zanussi.