Weronika Rosati

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Weronika Rosati (Aktorka) ,

Artykuły - Weronika Rosati (221)

 • Weronika Rosati: Pracuję i żyję w Polsce

  Weronika Rosati: Pracuję i żyję w Polsce

  - Mimo iż od czasu do czasu biorę udział w produkcjach zagranicznych, to pracuję i żyję w Polsce. I chciałabym, żeby tak było - deklaruje Weronika Rosati.
 • Weronika Rosati wraca do serialu "M jak miłość"?!

  Weronika Rosati wraca do serialu "M jak miłość"?!

  Być może w jesiennych odcinkach "M jak miłość" pojawi się Weronika Rosati. Aktorka z serialem rozstała się w 2005 roku.
 • Lis, Rosati i Rozenek-Majdan przeciw nienawiści wobec kobiet w internecie

  Lis, Rosati i Rozenek-Majdan przeciw nienawiści wobec kobiet w internecie

  "To były złe kobiety. Dziwki" - tak w "Opowieści podręcznej" ciotka Lydia wypowiada się o tych, które w świetle prawa Gileadu uznane zostały za zdrajczynie stanu. Jednak jej ostre słowa bledną na tle komentarzy, jakie na swój temat czytają Hanna Lis, Weronika Rosati i Małgosia Rozenek-Majdan w akcji Showmax "Na początku było słowo". To kolejna akcja przeprowadzana na rzecz Centrum Praw Kobiet. Tym razem skierowana przeciwko przejawom nienawiści wobec kobiet w sieci.
 • Weronika Rosati: Powrót po ciąży

  Weronika Rosati: Powrót po ciąży

  W grudniu urodziła dziecko i przez 3 miesiące była wyłącznie mamą. Teraz powoli wraca do aktorstwa.
 • Weronika Rosati urządziła Baby Shower

  Weronika Rosati urządziła Baby Shower

  33-letnia Weronika Rosati lada dzień urodzi swoje pierwsze dziecko. Ojcem jest partner aktorki – znany ortopeda Robert Śmigielski.
 • Weronika Rosati: Zaszaleć? Słabo mi to wychodzi

  Weronika Rosati: Zaszaleć? Słabo mi to wychodzi

  ​"Czasami mam taką myśl, że może powinnam zaszaleć, ale słabo mi to wychodzi" - tak o kolorach w swojej szafie mówi Weronika Rosati, która wierna jest czerni i beżowi. Aktorka najlepiej czuje się w legginsach, tunikach, sukienkach i szpilkach. Trampki? Nie!
 • Weronika Rosati jest w ciąży!

  Weronika Rosati jest w ciąży!

  Weronika Rosati i jej partner Robert Śmigielski oczekują pierwszego dziecka! Informację potwierdziła menedżerka gwiazdy.
 • Weronika Rosati w nowym serialu

  Weronika Rosati w nowym serialu

  - Jestem tuż przed zdjęciami do nowego, polskiego serialu - powiedziała Weronika Rosati. Co to za produkcja?
 • Weronika Rosati porzuci aktorstwo?

  Weronika Rosati porzuci aktorstwo?

  33-letnia Weronika Rosati wciąż kocha aktorstwo. Od dzieciństwa marzyła, aby występować na dużym ekranie. Przyznaje jednak, że coraz częściej myśli o realizacji własnych projektów.

Filmy - Weronika Rosati (13)

 • Weronika Rosati: "Belle Époque" jak filmy Burtona

  W Krakowie trwają zdjęcia do nowego serialu "Belle Époque". Zdaniem Weroniki Rosati będzie to wyjątkowa produkcja, zarówno ze względu na niecodzienną w polskiej telewizji tematykę, jak i obsadę.
 • Weronika Rosati: Wciąż czeka na przełom

  ​Weronika Rosati ma nadzieję, że serial "Belle Epoque" przybliży ją szerszej, nie tylko kinowej, publiczności. Nie liczy jednak na to, że produkcja ta będzie dla niej nowym zawodowym otwarciem.
 • Weronika Rosati: Hollywood to dwie ulice. Jest tam bardzo brzydko

  Tam, gdzie będzie moje serce, tam będzie mój dom – mówi Weronika Rosati, która od kilku lat dzieli życie między Polskę a Stany Zjednoczone. Aktorka twierdzi, że w Polsce stale znajduje się w centrum zainteresowania mediów, spokój odnajduje dopiero w Los Angeles. Samo Hollywood uważa natomiast za miejsce brzydkie i mało ciekawe. Ze względu na pracę ojca dyplomaty Weronika Rosati znaczną część dzieciństwa spędziła w Stanach Zjednoczonych i Szwajcarii. Do Polski wróciła jako sześciolatka, w kraju zaczęła też studia aktorskie. W 2004 roku przeniosła się jednak do Nowego Jorku, gdzie rozpoczęła studia w The Actors Studio – szkole aktorskiej Lee Strasberga. Dwa lata później zaczęła naukę w Stella Adler Academy of Acting and Theatre w Los Angeles. Od tego czasu swoje życie dzieli miedzy Polskę a Stany Zjednoczone. – Staram się dzielić ten czas i chyba tak ogólnie wychodzi na to, że połowę czasu spędzam tu, a połowę czasu spędzam tam. Jest takie powiedzenie, że dom jest tam, gdzie jest serce, więc tam, gdzie będzie moje serce, tam będzie mój dom – mówi Weronika Rosati.
 • Krzysztof Zanussi: „Obce ciało” to film o poszukiwaniu sposobu na życie

  W filmie „Obce ciało” reżyser opowiedział historię Angela i Kasi, których we Włoszech połączyła miłość oraz wiara w Boga. Dziewczyna postanawia jednak przerwać ten związek i wstąpić do klasztoru w Polsce. Angelo przyjeżdża za ukochaną do Warszawy, gdzie podejmuje pracę w międzynarodowej korporacji. Tam poznaje cyniczną Kris, która bawi się nim i chce zmusić do złamania zasad moralnych. Krzysztof Zanussi twierdzi, że chciał zrobić film o dylematach współczesności i poszukiwaniu sposobu na życie. Reżyser pokazał już swoje nowe dzieło na międzynarodowych festiwalach, m.in. w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Indiach i Rosji. Przyznaje, że jest ono różnie odbierane w różnych miejscach, widzowie na całym świecie mają bowiem inną wrażliwość i zwracają uwagę na inne wątki filmu. – Mam nadzieję, że ten film jest uczciwy i szczery. To widz orzeknie, co tam było najważniejsze. Czy ta korporacja z jej korupcją, czy ta niemożność pogodzenia się z utraconą miłością, o której ten film jest także. Czy ta wielka trudność, którą przeżywa druga z bohaterek, która chce się Bogu poświęcić, a jednak targają nią jakieś wątpliwości. Czy wreszcie człowiek, który w ogóle nie chce słyszeć o Bogu, a jego właśnie spotyka łaska. Każdy z tych motywów jest ważny, zobaczymy, który w oczach widza będzie najważniejszy – mówi Krzysztof Zanussi.