Weronika Rosati

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Weronika Rosati (Aktorka) ,

Artykuły - Weronika Rosati (218)

 • Weronika Rosati wraca do serialu "M jak miłość"?!

  Weronika Rosati wraca do serialu "M jak miłość"?!

  Być może w jesiennych odcinkach "M jak miłość" pojawi się Weronika Rosati. Aktorka z serialem rozstała się w 2005 roku.
 • Lis, Rosati i Rozenek-Majdan przeciw nienawiści wobec kobiet w internecie

  Lis, Rosati i Rozenek-Majdan przeciw nienawiści wobec kobiet w internecie

  "To były złe kobiety. Dziwki" - tak w "Opowieści podręcznej" ciotka Lydia wypowiada się o tych, które w świetle prawa Gileadu uznane zostały za zdrajczynie stanu. Jednak jej ostre słowa bledną na tle komentarzy, jakie na swój temat czytają Hanna Lis, Weronika Rosati i Małgosia Rozenek-Majdan w akcji Showmax "Na początku było słowo". To kolejna akcja przeprowadzana na rzecz Centrum Praw Kobiet. Tym razem skierowana przeciwko przejawom nienawiści wobec kobiet w sieci.
 • Weronika Rosati: Powrót po ciąży

  Weronika Rosati: Powrót po ciąży

  W grudniu urodziła dziecko i przez 3 miesiące była wyłącznie mamą. Teraz powoli wraca do aktorstwa.
 • Weronika Rosati urządziła Baby Shower

  Weronika Rosati urządziła Baby Shower

  33-letnia Weronika Rosati lada dzień urodzi swoje pierwsze dziecko. Ojcem jest partner aktorki – znany ortopeda Robert Śmigielski.
 • Weronika Rosati: Zaszaleć? Słabo mi to wychodzi

  Weronika Rosati: Zaszaleć? Słabo mi to wychodzi

  ​"Czasami mam taką myśl, że może powinnam zaszaleć, ale słabo mi to wychodzi" - tak o kolorach w swojej szafie mówi Weronika Rosati, która wierna jest czerni i beżowi. Aktorka najlepiej czuje się w legginsach, tunikach, sukienkach i szpilkach. Trampki? Nie!
 • Weronika Rosati jest w ciąży!

  Weronika Rosati jest w ciąży!

  Weronika Rosati i jej partner Robert Śmigielski oczekują pierwszego dziecka! Informację potwierdziła menedżerka gwiazdy.
 • Weronika Rosati w nowym serialu

  Weronika Rosati w nowym serialu

  - Jestem tuż przed zdjęciami do nowego, polskiego serialu - powiedziała Weronika Rosati. Co to za produkcja?
 • Weronika Rosati porzuci aktorstwo?

  Weronika Rosati porzuci aktorstwo?

  33-letnia Weronika Rosati wciąż kocha aktorstwo. Od dzieciństwa marzyła, aby występować na dużym ekranie. Przyznaje jednak, że coraz częściej myśli o realizacji własnych projektów.
 • Weronika Rosati: Warto było się pomęczyć

  Weronika Rosati: Warto było się pomęczyć

  Chętnie zagrałaby wreszcie jednoznacznie pozytywną postać. Ale w najbardziej oczekiwanej serialowej premierze tej wiosny –„Belle Epoque” – znowu będzie knuć.
 • Przemyślane zakupy Weroniki Rosati

  Przemyślane zakupy Weroniki Rosati

  Weronika Rosati twierdzi, że do zakupów odzieżowych podchodzi strategicznie. Woli kupić mniej ubrań, ale za to lepszej jakości. Często czeka również na sezonowe przeceny.

Filmy - Weronika Rosati (13)

 • Weronika Rosati: "Belle Époque" jak filmy Burtona

  W Krakowie trwają zdjęcia do nowego serialu "Belle Époque". Zdaniem Weroniki Rosati będzie to wyjątkowa produkcja, zarówno ze względu na niecodzienną w polskiej telewizji tematykę, jak i obsadę.
 • Weronika Rosati: Wciąż czeka na przełom

  ​Weronika Rosati ma nadzieję, że serial "Belle Epoque" przybliży ją szerszej, nie tylko kinowej, publiczności. Nie liczy jednak na to, że produkcja ta będzie dla niej nowym zawodowym otwarciem.
 • Weronika Rosati: Hollywood to dwie ulice. Jest tam bardzo brzydko

  Tam, gdzie będzie moje serce, tam będzie mój dom – mówi Weronika Rosati, która od kilku lat dzieli życie między Polskę a Stany Zjednoczone. Aktorka twierdzi, że w Polsce stale znajduje się w centrum zainteresowania mediów, spokój odnajduje dopiero w Los Angeles. Samo Hollywood uważa natomiast za miejsce brzydkie i mało ciekawe. Ze względu na pracę ojca dyplomaty Weronika Rosati znaczną część dzieciństwa spędziła w Stanach Zjednoczonych i Szwajcarii. Do Polski wróciła jako sześciolatka, w kraju zaczęła też studia aktorskie. W 2004 roku przeniosła się jednak do Nowego Jorku, gdzie rozpoczęła studia w The Actors Studio – szkole aktorskiej Lee Strasberga. Dwa lata później zaczęła naukę w Stella Adler Academy of Acting and Theatre w Los Angeles. Od tego czasu swoje życie dzieli miedzy Polskę a Stany Zjednoczone. – Staram się dzielić ten czas i chyba tak ogólnie wychodzi na to, że połowę czasu spędzam tu, a połowę czasu spędzam tam. Jest takie powiedzenie, że dom jest tam, gdzie jest serce, więc tam, gdzie będzie moje serce, tam będzie mój dom – mówi Weronika Rosati.
 • Krzysztof Zanussi: „Obce ciało” to film o poszukiwaniu sposobu na życie

  W filmie „Obce ciało” reżyser opowiedział historię Angela i Kasi, których we Włoszech połączyła miłość oraz wiara w Boga. Dziewczyna postanawia jednak przerwać ten związek i wstąpić do klasztoru w Polsce. Angelo przyjeżdża za ukochaną do Warszawy, gdzie podejmuje pracę w międzynarodowej korporacji. Tam poznaje cyniczną Kris, która bawi się nim i chce zmusić do złamania zasad moralnych. Krzysztof Zanussi twierdzi, że chciał zrobić film o dylematach współczesności i poszukiwaniu sposobu na życie. Reżyser pokazał już swoje nowe dzieło na międzynarodowych festiwalach, m.in. w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Indiach i Rosji. Przyznaje, że jest ono różnie odbierane w różnych miejscach, widzowie na całym świecie mają bowiem inną wrażliwość i zwracają uwagę na inne wątki filmu. – Mam nadzieję, że ten film jest uczciwy i szczery. To widz orzeknie, co tam było najważniejsze. Czy ta korporacja z jej korupcją, czy ta niemożność pogodzenia się z utraconą miłością, o której ten film jest także. Czy ta wielka trudność, którą przeżywa druga z bohaterek, która chce się Bogu poświęcić, a jednak targają nią jakieś wątpliwości. Czy wreszcie człowiek, który w ogóle nie chce słyszeć o Bogu, a jego właśnie spotyka łaska. Każdy z tych motywów jest ważny, zobaczymy, który w oczach widza będzie najważniejszy – mówi Krzysztof Zanussi.