Weronika Marczuk

Artykuły - Weronika Marczuk (36)

 • Weronika Marczuk pozuje nago do zdjęcia

  Weronika Marczuk pozuje nago do zdjęcia

  Weronika Marczuk ma 48 lat i niedawno została mamą. Teraz zdecydowała się na publikację bardzo śmiałego zdjęcia.
 • Weronika Marczuk eksponuje ciążowy brzuszek

  Weronika Marczuk eksponuje ciążowy brzuszek

  Weronika Marczuk potwierdziła w październiku, że spodziewa się pierwszego dziecka. 48-latka ma już spory ciążowy brzuszek!
 • Weronika Marczuk produkuje dokument o Ukrainie

  Weronika Marczuk produkuje dokument o Ukrainie

  Weronika Marczuk jest współproducentką filmu, który ma pokazywać sytuację na Ukrainie w obliczu konfliktu z Rosją. Producentka jest prezesem Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy i jak podkreśla, ten kraj jest szczególnie bliski jej sercu, bo tam wychowywała się i dorastała.
 • Marczuk "jedynką" na liście łódzkiego SLD do Europarlamentu

  Marczuk "jedynką" na liście łódzkiego SLD do Europarlamentu

  Weronika Marczuk otwiera listę kandydatów łódzkiego SLD do Parlamentu Europejskiego.
 • Na listach SLD celebryci i sportowcy. Napieralski zrezygnował

  Na listach SLD celebryci i sportowcy. Napieralski zrezygnował

  ​Nazwiska znane z polityki, sportu i telewizji są na listach SLD do Parlamentu Europejskiego. Dziś Rada Krajowa SLD zatwierdziła wszystkie listy wyborcze. Na 13 list, jedynki dostało 5 kobiet. Wśród nich są Weronika Marczuk (łódzkie), była minister pracy w rządzie PiS - LPR - Samoobrona Anna Kalata (mazowieckie), Joanna Senyszyn (małopolskie), Krystyna Łybacka (wielkopolskie) oraz Lida Geringer de Oedenberg.
 • Marczuk z ekipą "Tańca z gwiazdami"

  Marczuk z ekipą "Tańca z gwiazdami"

  Weronika Marczuk po zakończeniu "Tańca z gwiazdami" od razu wzięła udział w turnieju Pro-Am Elixa 2012, który wygrała i... zniknęła z mediów. Co robi teraz?
 • Weronika Marczuk i Rafał Maserak: Oni naprawdę są parą!

  Weronika Marczuk i Rafał Maserak: Oni naprawdę są parą!

  Różnica wieku? I co z tego! Weronika i Rafał nie zamierzają kryć swoich uczuć. I tylko SHOW potwierdzili, że są parą!
 • Kto zagra Weronikę Marczuk?

  Kto zagra Weronikę Marczuk?

  Weronika Marczuk, producentka filmowa, prawniczka, aktorka, była jurorka telewizyjnego show "You Can Dance" i uczestniczka "Tańca z gwiazdami", zamierza nakręcić film o swym zatrzymaniu przez CBA w związku z podejrzeniami o korupcję.
 • Dzielić radość z innymi. Gwiazdy pomagają świątecznie

  Dzielić radość z innymi. Gwiazdy pomagają świątecznie

  Na naszych stronach możecie posłuchać teledyskowej wersji piosenki świątecznej "Naucz się kochać", w nagraniu której wzięła udział plejada wokalistów, aktorów i telewizyjnych celebrytów. Całkowity dochód ze sprzedaży utworu trafi do fundacji "Mimo wszystko" Anny Dymnej.
 • Ostatni taniec Weroniki Marczuk?

  Ostatni taniec Weroniki Marczuk?

  Emocje towarzyszące "Tańcowi z gwiazdami sięgają zenitu. Rywalizują ze sobą już tylko trzy pary, gdyż w ostatnim odcinku widzowie i jury zadecydowali, że program opuści jedna z faworytek - Katarzyna Zielińska. W przedostatniej odsłonie, według bukmacherów, z widowiskiem pożegna się Weronika Marczuk, która... po raz kolejny skazywana jest na porażkę.

Filmy - Weronika Marczuk (8)

 • Weronika Marczuk produkuje dokument o konflikcie na Ukrainie

  Weronika Marczuk jest współproducentką filmu, który ma pokazywać sytuację na Ukrainie w obliczu konfliktu z Rosją. Producentka jest prezesem Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy i jak podkreśla, ten kraj jest szczególnie bliski jej sercu, bo tam wychowywała się i dorastała. Marczuk nie ukrywa, że zrobi wszystko, by dokument dotarł do widzów na całym świecie. – Teraz dużą część mojej pracy i serca zajmuje Ukraina. Trudno jest mi zajmować się projektami, które są oderwane od tego tematu albo jakieś wesołe. Film dokumentalny w reżyserii Andrzeja Czarneckiego to projekt, który łączy moje potrzeby duchowe i to, żeby wspierać Ukrainę, a przy tym jest fantastyczny merytorycznie – mówi Weronika Marczuk, producentka filmowa.
 • Weronika Marczuk chce pomóc Polkom

  Weronika Marczuk zachęca kobiety do przedsiębiorczości. Zdaniem byłej żony Cezarego Pazury, wielu Polkom brakuje odwagi, by założyć własny biznes. Pomóc im ma spotkanie z kobietami, które odniosły sukces na tym polu i mogą zainspirować inne panie do działania. W ostatni weekend września fundacja Weroniki Marczuk „Z nadzieją” organizuje warsztaty, których celem jest wspieranie kobiet w rozwoju zawodowym i zachęcanie do zakładania własnego przedsiębiorstwa. – Mężczyźni nas za wiele nie pokrzepią w tym zakresie, pewnie tak to już jest. Myślę, że dla każdej z nas jest ważne, żeby inna kobieta mogła być przykładem, inspiracją, a przede wszystkim dobrą duszą - mówi Marczuk. Gwiazdą warsztatów organizowanych przez celebrytkę będzie Julia Krysztofiak-Szopa, która pomaga przedsiębiorcom z całego świata stawiać pierwsze kroki w Dolinie Krzemowej. – Jest niesamowita w ogóle jako kobieta, jako przedsiębiorca, jako matka. Udało nam się ją umówić, żeby przyjechała do nas i żeby naszym kobietom opowiedziała o tym, jak przełamać swoje bariery, jak uwierzyć w to, że można w ogóle rozpocząć w każdej chwili swój własny biznes, oraz o tym, jak to się robi w zasięgu międzynarodowym - opowiada Marczuk.
 • Weronika Marczuk przyznała, że była ofiarą przemocy

  - Przeszłam bardzo wiele w życiu i doznałam różnego rodzaju przemocy - wyznała Weronika Marczuk. Aby więc pomóc tym, którzy także padają ofiarą agresji, gwiazda wraz z innymi znanymi osobami zaangażowała się w akcję "Mężczyźni przeciw przemocy wobec kobiet".
 • Kaczmarek: Kwaśniewska powinna usłyszeć zarzuty

  Pieniądze, które CBA przekazało w ramach śledztwa prowadzonego w sprawie Kwaśniewskich, trafiły do firmy Royal Wilanów, której właścicielem jest bliski przyjaciel i wspólnik Jolanty Kwaśniewskiej. Materiał dowodowy jest bardzo mocny. Jolanta Kwaśniewska powinna mieć postawione zarzuty prania brudnych pieniędzy - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM były agent CBA, dziś poseł PiS, Tomasz Kaczmarek. - Sprawa Kwaśniewskich, podobnie jak sprawa Weroniki Marczuk, została umorzona tylko i wyłącznie z powodów proceduralnych - dodał.