wejście

Artykuły - Wejście (498)

 • 46 proc. Polaków negatywnie o przyjęciu euro

  46 proc. Polaków negatywnie o przyjęciu euro

  46 proc. Polaków uważa, że wprowadzenie euro w Polsce będzie niekorzystne, przeciwnego zdania jest 26 proc. badanych - wynika z październikowego sondażu TNS OBOP. W porównaniu do poprzedniego, sierpniowego badania, odsetek osób negatywnie nastawionych do euro wzrósł o 4 pkt. proc., a odsetek optymistów wzrósł o 5 pkt. proc.
 • Budowa zespołu biurowego Libra Business Center - wejście w życie umowy

  Raport bieżący nr 72/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Budimeksu SA informuje, że w dniu 21 października 2010 r. został poinformowany przez Palatium Sp. z o.o. Sk z siedzibą w Warszawie o wejściu w życie umowy warunkowej z dnia 24 marca 2010 r. na wybudowanie Zespołu Biurowego Libra Center - Etap I, budynek B. Wartość umowy: 61.997.140,68 PLN netto Termin rozpoczęcia robót: 3 dni od daty przekazania placu budowy. Termin zakończ
 • Czterech inwestorów zainteresowanych LOT-em

  Czterech inwestorów zainteresowanych LOT-em

  Kupnem akcji Polskich Linii Lotniczych LOT zainteresowanych jest czterech inwestorów. Podwyższenie kapitału przewoźnika i wejście do niego inwestora możliwe jest na przełomie II i III kwartału 2011 roku - poinformował w piątek dziennikarzy Zdzisław Gawlik, wiceminister skarbu.
 • Rekordowa liczba debiutantów na NewConnect

  Rekordowa liczba debiutantów na NewConnect

  30 sierpnia br. minęły trzy lata od otwarcia pierwszej sesji na powołanym przez warszawską Giełdę Papierów Wartościowych rynku NewConnect. Nowa platforma miała stanowić szansę dla powstających, młodych przedsiębiorstw, działających przede wszystkim w sektorach tak zwanych nowych technologii, dla których wejście na rynek podstawowy było w danym momencie niemożliwe.
 • Kończą się przygotowania do uroczystości w Smoleńsku

  Kończą się przygotowania do uroczystości w Smoleńsku. Rzecznik gubernatora obwodu smoleńskiego Andriej Jewsiejenkow poinformował w sobotę, że za godzinę będzie ograniczone wejście na miejsce katastrofy polskiego samolotu Tu-154M.
 • Data System Group w drodze na GPW

  Uruchomienie biura w Warszawie, nowy wizerunek w Internecie - to tylko niektóre elementy strategii, której końcowym efektem wejście poznańskiej firmy Data System Group (DSG) na giełdę.
 • W. Brytania: Zamurowali wejście do banku

  Trzech biznesmenów zamurowało wejście do banku Barclays w Bournemouth w hrabstwie Dorset, protestując w ten sposób przeciwko niechęci banków do udzielania kredytu małym firmom.
 • Wejście w życie umowy inwestycyjnej

  Zarząd Spółki Euro-Tax.pl S.A. (dalej: Emitent, Spółka) w nawiązaniu do informacji zawartych w raporcie bieżącym EBI nr 6/2010, raporcie bieżącym EBI nr 19/2010 informuje, iż w dniu 2 września 2010 roku otrzymał informacje o ziszczeniu się wszystkich warunków zawieszających wynikających z umowy inwestycyjnej zawartej z EVF I INVESTMENTS S.A.R.L., o której spółka informowała w raporcie bieżącym EBI nr 19/2010. Jednocześnie w związku z powyższym z dniem 2 września wygasła umowa inwe
 • Prezydent: Wejście Ukrainy do UE jest polską troską

  Prezydent: Wejście Ukrainy do UE jest polską troską

  Prezydent Bronisław Komorowski powiedział w czwartkowym wywiadzie dla francuskiej telewizji informacyjnej France 24, że kwestia przystąpienia Ukrainy do Unii Europejskiej jest "polską troską". Podkreślił też, że Polska nadal chce wejść do strefy euro.
 • A może giełda?

  A może giełda?

  Każde przyzwoicie prosperujące przedsiębiorstwo dochodzi do etapu, kiedy chce się dalej rozwijać, ale potrzebuje do tego celu dodatkowych środków. Rodzą się wtedy pytania w jaki sposób pozyskać kapitał? Czy wejście na giełdę jest dobrym rozwiązaniem? Jak już debiut, to co dalej?

Filmy - Wejście (4)