InteriaTV - wędka

Filmy - Wędka (4)

 • Coś złapało haczyk. To był rekin!

  Obserwując mężczyznę, który stoi po kolana w wodzie, a w ręku trzyma wędkę raczej nie spodziewamy się, że za chwilę wyciągnie z wody rekina. Zobaczcie, jak mężczyzna o imieniu Brett złapał na haczyk żarłacza tępogłowego. Brett podjął się tego zadania w celach badawczych. Jak mówi — "Rekiny musimy zawsze traktować z najwyższym szacunkiem."
 • Jak zmotywować świnię do spacerów

  Świnia potrzebowała dodatkowej motywacji do tego, aby ruszyć się z miejsca. Kobieta więc wymyśliła, że najlepszą bronią na lenistwo będzie wędka z zawieszoną marchewką na haczyku. Jak widać, i świnka zadowolona i właścicielka. Mamy nadzieje tylko, że na końcu zwierzę dostało nagrodę.
 • Wpadli na pomysł jak urozmaicić wypad na ryby

  Kreatywność niektórych ludzi stale nas zadziwia. Nie zmienia to faktu, iż nawet zwykły wypad na ryby można połączyć z zabawą.
 • Jak wiązać haczyki na wędce?

  Wędkowanie to coraz popularniejsza forma rozrywki - nic przecież tak nie relaksuje, jak miłe chwile spędzone w ciszy nad rzeką czy jeziorem! Świeży wędkarze często mają problem z ekwipunkiem, a nie zawsze w pobliżu znajduje się doświadczony kolega, który pomoże choćby w wypadku zerwania żyłki. Przygotowaliśmy dla was poradnik krok po kroku, jak wiązać haczyki na wędce - w krótką chwilę poznacie, jak to zrobić!