waż

Artykuły - Waż (22)

 • W szafce kuchennej znalazła... węża

  W szafce kuchennej znalazła... węża

  Niecodziennego odkrycia dokonała w swoim domu mieszkanka stołecznego Ursynowa. W szafce kuchennej znalazła… węża. Warto dodać, że mieszkanie mieści się na 11. piętrze bloku przy ul. Dereniowej.
 • Rynki ważą argumenty za i przeciw

  Rynki ważą argumenty za i przeciw szybkiemu taperingowi, co zwiększa niepewność i negatywnie wpływa m.in. na kondycję złotego. Naszej walucie nie pomaga sytuacja na euro/dolarze, gdzie wspólnej walucie ciąży zapowiedziane utrzymanie niskich stóp przez EBC w dłuższym okresie czasu.
 • Ile waży Katy Perry?

  Ile waży Katy Perry?

  Mogąca się pochwalić kobiecymi kształtami Katy Perry podkreśla, że jest bardzo zadowolona ze swojej figury.
 • Ważą się losy QE3

  Od wczoraj notowania głównej pary walutowej stabilizują się w przedziale 1,3335 - 1,3370. Do czasu ogłoszenia rozstrzygnięć, które zapadły na kończącym się dziś posiedzeniu FOMC nie oczekujemy trwałego wybicia z tego przedziału. Złoty przerwał trend aprecjacyjny. Kurs EUR/PLN wzrósł do 4,22, obecnie zniżkuje jednak w kierunku 4,21. Z kolei USD/PLN znajduje się na 3,1530.
 • Eurodolar nadal mocno waży na wycenie złotego

  Eurodolar nadal mocno waży na wycenie złotego

  Eurodolar nadal mocno waży na wycenie złotego, od niego w środę może zależeć przebieg kwotowań. Dane o zatrudnieniu i płacach w Polsce przejdą raczej bez echa - prognozują analitycy.
 • Ważą się losy trendu spadkowego

  Ważą się losy długoterminowego trendu spadkowego w notowaniach EUR/USD. W ubiegłym tygodniu została przebita długookresowa, 200 -sesyjna średnia ruchoma, a kurs zbliżył się do linii trendu poprowadzonej przez szczyty z marca i czerwca 2011 roku, która obecnie przebiega w okolicach 1,3240.
 • Ważą się losy Grecji

  Rząd grecki postanowił w ten weekend obniżyć pensje wszystkim urzędnikom, którzy otrzymali posady w wyniku wyborów oraz poniósł podatek od nieruchomości, który trafi do Greków wraz z fakturą za prąd.
 • Whitesnake: Wąż zrzuca skórę

  Whitesnake: Wąż zrzuca skórę

  Brytyjska gwiazda hard rocka, Whitesnake, szykuje się do premiery najnowszego albumu studyjnego. Płytę "Forevermore" promuje klip do utworu "Love Will Set You Free".
 • Ważą się losy dróg...

  Pod koniec stycznia projekt Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2011-2015 ma trafić pod obrady Rady Ministrów - poinformował rzecznik resortu infrastruktury Mikołaj Karpiński.
 • Ile ważą twoje oszczędności?

  Ile ważą twoje oszczędności?

  Sprzedaż tzw. złota inwestycyjnego, czyli sztabek różnej wielkości rozpoczęła się u nas z chwilą akcesji do Unii Europejskiej - pisze "Parkiet".