Wąż

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
wąż ,

Artykuły - Wąż (51)

 • Robot podobny do węża naprawi rurociągi na dnie oceanu

  Robot podobny do węża naprawi rurociągi na dnie oceanu

  Eelume to podwodny dron, którego zadaniem będzie wsparcie dalekomorskiego przemysłu naftowego. Przypominające węża urządzenie ma pomóc przy konserwacji i inspekcji tysięcy kilometrów rurociągów oceanicznych.
 • ​Dwugłowy wąż: Podwójna dawka strachu

  ​Dwugłowy wąż: Podwójna dawka strachu

  Dość nieoczekiwanie pojawił się w ogródku jednego z domostw w stanie Virginia. Właściciel posesji nie miał pojęcia, co właśnie wpełzło na jego teren. Wiedział tylko, że dwie głowy zwiastują podwójne kłopoty...
 • Tarantula kontra wąż - wynik starcia przeraża!

  Tarantula kontra wąż - wynik starcia przeraża!

  Naukowcy zetknęli się z czymś takim po raz pierwszy. Osoby cierpiące na arachnofobię lub ofidiofobię ostrzegamy - ten artykuł wam się nie spodoba!
 • Próbował zjeść psa. Nie dał rady i... zmarł!

  Próbował zjeść psa. Nie dał rady i... zmarł!

  Nie bez przyczyny mówi się, że "trzeba mierzyć siły na zamiary".
 • Groźne i groźniejsze: Zabójcze zwierzęta

  Groźne i groźniejsze: Zabójcze zwierzęta

  Co sprawia, że jedne zwierzęta są groźniejsze niż inne? Szybkość, wielkość, poziom agresji czy zwinność, z jaką zabijają swoje ofiary? A może stworzenie wcale nie musi być drapieżnikiem, by zasłużyć na miano najgroźniejszego na świecie? Odpowiedzi na te pytania chce poznać Steve Backshall, prowadzący program "Zabójcze zwierzęta".
 • Wąż – legenda gier na komórki

  Wąż – legenda gier na komórki

  Ręka w górę, kto nigdy nie grał w Węża lub chociaż o nim nie słyszał. Nikt się nie zgłasza? Nic dziwnego, bo popularny Snake to prawdziwa legenda.
 • Whitesnake: Wąż zrzuca skórę

  Whitesnake: Wąż zrzuca skórę

  Brytyjska gwiazda hard rocka, Whitesnake, szykuje się do premiery najnowszego albumu studyjnego. Płytę "Forevermore" promuje klip do utworu "Love Will Set You Free".
 • USA: Zaginiony boa dusiciel odnalazł się w metrze

  Poszukiwany od miesiąca blisko metrowy wąż boa odnalazł się w czwartek w wagonie metra w Bostonie.
 • USA: Zdechł najdłuższy wąż na świecie

  USA: Zdechł najdłuższy wąż na świecie

  Mierzący 7,3 m długości pyton zdechł w środę w zoo w stanie Ohio na wschodzie USA - poinformowały władze ogrodu zoologicznego. Według Księgi Rekordów Guinnessa był najdłuższym wężem żyjącym w niewoli.
 • Boa, który miał uciec z mieszkania...schował się w kuchni

  Boa, który miał uciec z mieszkania...schował się w kuchni

  Boa dusiciel, który według właściciela miał uciec z mieszkania w Grazu, odnalazł się po czterech dniach. Okazało się, że wąż o imieniu Amanda, który postawił na nogi pół miasta, wcale nie uciekł, lecz schował się... w kuchni - poinformowały austriackie media.

Filmy - Wąż (28)

 • Anakonda zdrowa jak koń

  Wilson, dorosła anakonda z New England Aquarium w USA, przeszła coroczne badania lekarskie. Zdaniem lekarzy jest zdrowa i silna.
 • Bez strachu chwyta ogromnego gada! Szok

  Można o niej powiedzieć, że jest szalona, ale na pewno nie strachliwa. Pewna dziewczyna z wielkim opanowaniem podniosła ogromnego węża, a następnie przeprawiła się z nim przez wodę. Po wszystkim, jak gdyby nigdy nic, otrzepała ubranie.
 • Zażartował z ojca. Reakcja powala

  Pewien mężczyzna zażartował sobie ze swojego ojca, strasząc go sztucznym wężem. Spójrzcie na reakcję seniora.
 • Kamera podejrzała go w trakcie walki. Zobacz

  Przyroda potrafi zaskakiwać. Choć podejrzeć jej tajemnice nie jest łatwo, to czasem się to udaje. Zobaczcie tylko, jak pewien ryś zmierzył się z wężem i wyszedł ze starcia zwycięsko.