Watson

Artykuły - Watson (67)

 • Emma Watson i scena pocałunku

  Emma Watson i scena pocałunku

  22-letnia Emma Watson, którą już wkrótce będzie można zobaczyć w obrazie "The Perks of Being a Wallflower", wyznała niedawno, że pocałunek z tego filmu to najpiękniej napisana scena, jaką kiedykolwiek miała okazję przeczytać.
 • Emma Watson internetową "przynętą"

  Emma Watson internetową "przynętą"

  Gwiazda filmów o Harrym Potterze, 22-letnia Emma Watson, jest ulubioną "przynętą", którą posługują się internetowi oszuści usiłujący wykraść dane osobowe internautów. Groźne jest także poszukiwanie wiadomości o Evie Mendes, Selenie Gomez i Halle Berry.
 • Ma pokaźną kolekcję... biblii

  Ma pokaźną kolekcję... biblii

  Emma Watson nie jest specjalnie religijna, ale ma za to w swojej kolekcji aż 20 egzemplarzy biblii. Przysłali je fani, którzy nie mogli pogodzić się z tym, że aktorka wystąpiła w serii filmów o Harrym Potterze.
 • Powstanie film o słynnej 16-latce

  Powstanie film o słynnej 16-latce

  Na początku 2013 roku rozpoczną się zdjęcia do fabularnego filmu o 16-letniej Australijce, która samotnie ukończyła rejs dookoła świata. Jessica Watson jest najmłodszą osobą, której udało się tego dokonać. Film będzie adaptacją jej książki zatytułowanej "Prawdziwa odwaga".
 • Aronofsky zatrudnił Hopkinsa

  Aronofsky zatrudnił Hopkinsa

  Anthony Hopkins dołączył do obsady filmu "Noah", nad którym pracuje Darren Aronofsky. Legendarny aktor na planie spotka m.in. Russella Crowe'a, Jennifer Connelly i Emmę Watson.
 • Hermiona... seksowną tancerką

  Hermiona... seksowną tancerką

  Emma Watson, znana z roli Hermiony z filmu o przygodach Harrego Pottera, wkracza w nowy etap swojej kariery. Jak poradzi sobie z rolą tancerki burleski ocenimy już jesienią, kiedy do kin wejdzie obraz "Perks of Being a Wallflower".
 • Superkomputer IBM pomaga w kopalniach

  Superkomputer IBM pomaga w kopalniach

  Słynne dziecko firmy IBM - superkomputer Watson - ze względu na swoje ponadprzeciętne możliwości brał już udział w teleturnieju "Jeopardy!" oraz pomagał lekarzom diagnozować ciężkie przypadki chorobowe. Teraz maszyna ułatwi górnikom bezpieczniejszą pracę.
 • Bubba Watson zdobył pierwszy tytuł w Wielkim Szlemie

  Bubba Watson zdobył pierwszy tytuł w Wielkim Szlemie

  33-letni Amerykanin Bubba Watson odniósł pierwsze zwycięstwo w golfowym Wielkim Szlemie, triumfując w 76. edycji turnieju Masters na polu w amerykańskiej Auguście, w stanie Georgia. Wygrał w drugiej dogrywce, na dziesiątym dołku, z Louisem Oosthuizenem z RPA.
 • Emma Watson u Sofii Coppoli

  Emma Watson u Sofii Coppoli

  Emma Watson, najbardziej znana jako Hermiona z filmów o Harrym Potterze, wystąpi w najnowszym projekcie Sofii Coppoli. Film będzie nosił tytuł "The Bling Ring".
 • Najbardziej kasowe pary filmowe

  Najbardziej kasowe pary filmowe

  Magazyn "Forbes" i serwis "Box Office Mojo" stworzyły listę najlepiej zarabiających par filmowych ostatniego dziesięciolecia. Na jej szczycie znaleźli się bohaterowie "Harry'ego Pottera", Hermiona i Ron, czyli Emma Watson i Rupert Grint.