menway - wątroba

Artykuły - Wątroba (6)

 • ​Co święta robią z twoją wątrobą?

  ​Co święta robią z twoją wątrobą?

  Wigilia, pierwszy i drugi dzień świąt, spotkania opłatkowe, spotkania ze znajomymi. Grudzień to miesiąc, w którym jemy i pijemy więcej niż zwykle. Co cierpi na tym najbardziej?
 • Chlorella - najlepsza pomoc dla zniszczonej wątroby

  Chlorella - najlepsza pomoc dla zniszczonej wątroby

  Chlorella, czyli specjalny rodzaj algi, zawiera ponad 70 substancji będących źródłem ważnych dla człowieka substancji odżywczych. Poprzez dużą zawartość chlorofilu posiada niezwykłą zdolność oczyszczania organizmu z toksyn. Dlatego też warto włączyć ją do codziennej diety.
 • Piekła nie ma! Pij do woli!

  Piekła nie ma! Pij do woli!

  To chyba najlepsza wiadomość dla wszystkich fanów mocnych trunków. Naukowcy z Korei Południowej odkryli w jaki sposób chronić wątrobę przed szkodliwymi skutkami alkoholu.
 • Wątroba: Najbardziej zdumiewający narząd

  Wątroba: Najbardziej zdumiewający narząd

  Położona pod prawym podżebrzem wątroba to największy i najbardziej zdumiewający narząd naszego organizmu - może samoczynnie się regenerować. Ale nie bez końca...
 • Cudowne lekarstwo na raka wątroby?

  Cudowne lekarstwo na raka wątroby?

  Szczepionka, która pozwoliła całkowicie wyeliminować ospę prawdziwą może znacznie przedłużyć życie osobom z zaawansowanym rakiem wątroby.
 • Detoks - wielkie porządki, cz. I

  Detoks - wielkie porządki, cz. I

  Twój organizm jest jak wielka, pracująca 24 godziny na dobę, przetwórnia jedzenia w energię. Gdy poczujesz spadek zasilania, może trzeba przeczyścić styki? Wywal zbędne toksyny, a moc powróci.