Washington Capitals

Artykuły - Washington Capitals (360)

• NHL. Todd Reirden nie jest już trenerem Washington Capitals

NHL. Todd Reirden nie jest już trenerem Washington Capitals

Zdobywcy Pucharu Stanleya w 2018 roku Washington Capitals nie mają już szkoleniowca - władze klubu zwolniły trenera Todda Reirdena kilkadziesiąt godzin po tym jak stołeczni hokeiści przegrali z New York Islanders 1-4 i odpadli z rywalizacji play off w hokejowej lidze NHL.
  • NHL. New York Islanders blisko awansu do półfinału Konferencji Wschodniej

NHL. New York Islanders blisko awansu do półfinału Konferencji Wschodniej

Już tylko jedno zwycięstwo dzieli hokeistów New York Islanders od awansu do półfinału Konferencji Wschodniej rywalizacji o Puchar Stanleya w NHL. W niedzielę pokonali po dogrywce Washington Capitals 2-1 i w serii do czterech zwycięstw prowadzą 3-0.
  • Liga NHL. Owieczkin z powrotem trenuje na lodzie w ośrodku Capitals

Liga NHL. Owieczkin z powrotem trenuje na lodzie w ośrodku Capitals

Słynny rosyjski hokeista Aleksander Owieczkin powrócił do treningów na lodzie - w czasie pandemii koronawirusa, która doprowadziła do wstrzymania sezonu NHL - w kompleksie Washington Capitals w Arlington w stanie Wirginia.
  • NHL. Dwa gole Owieczkina, zwycięstwo Washington Capitals

NHL. Dwa gole Owieczkina, zwycięstwo Washington Capitals

Aleksander Owieczkin zdobył dwie bramki, a jego Washington Capitals pokonali na wyjeździe Minnesota Wild 4-3 w niedzielnym meczu NHL. Rosyjski hokeista z 45 golami zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców.
  • NHL. 25. hat-trick Aleksandra Owieczkina

NHL. 25. hat-trick Aleksandra Owieczkina

Słynny rosyjski hokeista Aleksander Owieczkin zanotował 25. hat-tricka w karierze w NHL. W czwartkowym meczu jego drużyna Washington Capitals pokonała New Jersey Devils 5-2, a on wpisał się na listę strzelców w 16., 20. i 56. minucie.
  • NHL. 30. wygrana Capitals, kanonada Lightning

NHL. 30. wygrana Capitals, kanonada Lightning

Hokeiści Washington Capitals odnieśli 30. zwycięstwo w obecnym sezonie NHL i z dorobkiem 65 punktów są obecnie najlepszą drużyną rozgrywek. We wtorek pokonali na własnym lodowisku Ottawa Senators 6-1. Strzelecką kanonadę urządzili sobie zawodnicy Tampa Bay Lightning, którzy pokonali Vancouver Canucks 9-2. Trzy gole w drugiej tercji strzelili w ciągu niespełna minuty!
  • NHL. Washington Capitals - San Jose Sharks po dogrywce 5-4

NHL. Washington Capitals - San Jose Sharks po dogrywce 5-4

Hokeiści Washington Capitals wygrali u siebie z San Jose Sharks po dogrywce 5-4 w niedzielnym meczu ligi NHL, a dwa gole w końcówce trzeciej tercji zdobyli w odstępie 32 sekund. Siódme zwycięstwo z rzędu zanotowali gracze Tampa Bay Lightning.
  • NHL. Ilja Samsonow pomógł Capitals pokonać Hurricanes

NHL. Ilja Samsonow pomógł Capitals pokonać Hurricanes

​Najlepszy obecnie zespół ligi NHL Washington Capitals pokonał na wyjeździe Carolina Hurricanes 4-3, a do sukcesu stołecznych hokeistów przyczynił się w dużym stopniu głównie bramkarz Ilja Samsonow, który obronił 38 strzałów rywali.
  • NHL. Zwycięska seria Capitals zakończona

NHL. Zwycięska seria Capitals zakończona

Po sześciu z rzędu zwycięstwach w lidze NHL hokeiści Washington Capitals przegrali na własnym lodowisku z Arizona Coyotes 3:4. Rozstrzygnęły karne, w których nie pomylili się Nick Schmaltz i Conor Garland, a gospodarze nie wykorzystali pierwszych dwóch prób.
  • NHL. Capitals i Blues wygrywają mecz za meczem

NHL. Capitals i Blues wygrywają mecz za meczem

Hokeiści Washington Capitals odnieśli siódme z rzędu zwycięstwo w lidze NHL. W sobotę pokonali na własnym lodowisku Las Vegas Golden Knights 5-2 i z dorobkiem 29 punktów są obecnej najlepszą drużyną rozgrywek.