warzywa i owoce

Artykuły - Warzywa i owoce (31)

Filmy - Warzywa i owoce (11)

 • Owoce i warzywa o dużej zawartości wody

  Dostarczanie wody do organizmu jest niezwykle ważne. Reguluje ona temperaturę ciała, usuwa toksyny, przenosi składniki odżywcze i tlen do komórek. Niedobór wody w organizmie może mieć katastrofalne skutki. Warto zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu, by cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Do produktów o największej zawartości wody należą oczywiście świeże owoce i warzywa. Jakie? (x-news) Zdjęcia pochodzą z x-bank gallery.
 • Jak „odchemić” warzywa i owoce?

  Na powierzchni świeżych owoców i warzyw znajduje się wiele bakterii, pleśni i grzybów, a także pozostałości po środkach chemicznych. Jak skutecznie się ich pozbyć? Najlepsze sposoby pokazała i wyjaśniła w dzisiejszym programie Kornelia Westengaard. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jesienne przysmaki. Jakich owoców i warzyw szukać na bazarku?

  W wrześniu sięgajmy po polskie papryki, marchewki czy ziemniaki. Wśród popularnych owoców o tej porze roku są jabłka, śliwki i maliny, z których zrobisz pyszne ciasto! Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery. (Agencja TVN/x-news)
 • Owoce i warzywa o dużej zawartości wody

  Dostarczanie wody do organizmu jest niezwykle ważne. Reguluje ona temperaturę ciała, usuwa toksyny, przenosi składniki odżywcze i tlen do komórek. Niedobór wody w organizmie może mieć katastrofalne skutki. Warto zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu, by cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Do produktów o największej zawartości wody należą oczywiście świeże owoce i warzywa. Jakie? (Agencja TVN/x-news) Zdjęcia pochodzą z x-bank gallery.