warta

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Warta (ubezpieczyciel) ,

Artykuły - Warta (10)

 • Marka Polski warta niemal 500 mld dolarów. To dzięki dużym, międzynarodowym imprezom gospodarczym i sportowym

  Marka Polski warta niemal 500 mld dolarów. To dzięki dużym, międzynarodowym imprezom gospodarczym i sportowym

  Organizowanie dużych, międzynarodowych imprez sportowych i gospodarczych to jeden z powodów wzrostu wartości marki Polski - uważa Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Według analityków z prestiżowej firmy Brand Finance, polska marka jest warta niemal 500 mld dolarów, co daje nam 20. miejsce na świecie. Może być jeszcze lepiej dzięki deklarowanym chęciom organizowania kolejnych imprez sportowych oraz tegorocznemu światowemu szczytowi klimatycznemu ONZ, który odbędzie się w Warszawie.
 • Guns N' Roses: Axl podziękował złodziejce

  Guns N' Roses: Axl podziękował złodziejce

  Skradziona we wtorek (5 czerwca) warta 200 tysięcy dolarów biżuteria wokalisty Axla Rose'a wróciła do właściciela.
 • KNF zgodziła się na przejęcie TUiR Warta przez Talanx i Meiji Yasuda

  KNF zgodziła się na przejęcie TUiR Warta przez Talanx i Meiji Yasuda

  Komisja Nadzoru Finansowego nie stwierdziła podstaw do sprzeciwu wobec przejęcia Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta przez Talanx International AG i Meiji Yasuda Life Insurance Company.
 • Jedna firma warta więcej niż PKB Polski

  Jedna firma warta więcej niż PKB Polski

  Rynkowa wartość komputerowej firmy-giganta Apple Inc. przekroczyła 500 mld dol. (przy cenie 537,54 dol.). Papiery notowane są na parkiecie giełdy Nasdaq. Po zwyżce o 1,37 proc. walory o godz. 16.45 kosztowały 542,72 dol. O godz. 17.45 wyceniano je na 541,15 dol (+1,07 proc.).
 • Talanx kupił od KBC Wartę za 770 mln euro

  Talanx kupił od KBC Wartę za 770 mln euro

  Talanx kupił od belgijskiej KBC 100 proc. udziałów w TUiR Warta za 770 mln euro - podał Talanx na swojej stronie internetowej. Transakcja wymaga zgody regulatora. Oczekuje się, że zostanie zakończona w drugiej połowie 2012 roku. Po tej transakcji Talanx będzie drugim największym ubezpieczycielem w Polsce.
 • Grupa Warta w objęciach giganta

  Vienna Insurance Group złoży ostateczną ofertę na zakup Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta do końca tego roku - poinformował na konferencji członek zarządu Vienna Insurance Group Franz Fuchs. Ocenia on, że do zakończenia transakcji może dojść najwcześniej wiosną 2012 roku.
 • Warto nadpłacać kredyt z niskim wkładem własnym

  Warto nadpłacać kredyt z niskim wkładem własnym

  Spłacając kredyt zaciągnięty z niewielkim wkładem własnym warto dodatkowo oszczędzać i starać się dokonywać nadpłat. Jeśli nasze zadłużenie spadnie poniżej 80 proc. wartości nieruchomości zyskamy dobry argument w negocjacjach w sprawie znacznego obniżenia marży. Przestaniemy też płacić za ubezpieczenie niskiego wkładu. Z wyliczeń Expandera wynika jednak, że bez oszczędzania i nadpłacania wartość kredytu w złotych spadnie do tego poziomu dopiero po 11 latach.
 • Szamotulski blisko Warty Poznań

  Były reprezentant Polski w piłce nożnej Grzegorz Szamotulski wystąpił w Warcie Poznań w meczu z trzecioligową Polonią Leszno. Bardzo prawdopodobne, że 35-letni bramkarz w czwartek podpisze kontrakt z poznańskim pierwszoligowcem.
 • Artur Płatek nowym trenerem Warty Poznań

  Artur Płatek został w środę nowym szkoleniowcem piłkarzy Warty Poznań - poinformował klub. Płatek zastąpił Czesława Jakołcewicza, który przed dwoma dniami zrezygnował z prowadzenia zespołu. Poznańskiego pierwszoligowca wzmocnił napastnik Marcin Klatt.
 • Grzegorz Rasiak wraca do Polski. Do Warty Poznań

  Grzegorz Rasiak wraca do Polski. Do Warty Poznań

  37-krotny reprezentant Polski Grzegorz Rasiak po ponad siedmiu latach przerwy znów może strzelać gole na krajowych boiskach. Wysoki napastnik prowadzi rozmowy z Wartą Poznań.

Filmy - Warta (2)

 • Kołowrotek - Wędkowanie nad Wartą

  Zapraszamy na nowy magazyn wędkarski „Kołowrotek”. Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii Adam Tański wyruszy nad najbardziej malownicze zbiorniki wodne w Polsce, aby przeczesać głębiny i złowić duuuuuużą rybę. W naszym programie znajdziecie nie tylko ważne i cenne porady dla pasjonatów moczenia kija, ale przede wszystkim masę ciekawostek o rybach i ich środowisku. To wszystko zawsze z lekkim przymrużeniem oka i w okolicznościach naprawdę przepięknej, polskiej przyrody. Poznajcie Adama, jego kolegów i pasję, która ogarnęła miliony Polaków. Jeśli lubisz spędzać czas nad wodą, z pewnością polubisz nowy program wędkarski „Kołowrotek”.
 • Sekcja zwłok krokodyla wyłowionego z Warty

  Przeprowadzono sekcję zwłok krokodyla, którego wędkarz wyłowił z Warty w miejscowości Dolany. Gad mierzy 1,5 metra i waży około 15 kg. W jego żołądku znaleziono monety oraz kamyki akwariowe (TVN24/x-news).