warszawiacy

Artykuły - Warszawiacy (37)

 • Warszawiacy szukają coraz większych mieszkań

  Warszawiacy szukają coraz większych mieszkań

  W czołówce rankingu najpopularniejszych warszawskich dzielnic na rynku mieszkaniowym nie nastąpiły zmiany w minionym półroczu, wciąż Mokotów i Ursynów są najczęściej rozważanymi lokalizacjami. Analiza zapytań zgłaszanych do wyszukiwarki w serwisie Otodom.pl pozwala na zdiagnozowanie ciekawego zjawiska: o ile w skali całego miasta dominują wyszukiwania mniejszych metraży o 2 pokojach, to w najpopularniejszych lokalizacjach rośnie popularność większych mieszkań.
 • Raport BIG: Zaległości czynszowe Polaków przekraczają 130 mln zł

  Raport BIG: Zaległości czynszowe Polaków przekraczają 130 mln zł

  Zaległości czynszowe Polaków przekraczają 130 mln zł - wynika z raportu Biura Informacji Gospodarczej. Największy udział w długu czynszowym ma województwo mazowieckie z 35 mln zł, z czego 29 mln zł to dług lokatorów warszawskich.
 • Gdzie chcą mieszkać warszawiacy? To cena decyduje o wyborze

  Gdzie chcą mieszkać warszawiacy? To cena decyduje o wyborze

  W Warszawie mieszka teraz ponad 1 700 000 osób. Z roku na rok ta liczba się zwiększa. Szacuje się, że do 2035 roku w stolicy Polski będzie mieszkać ok. 1 900 000 ludzi, dla których jednym z ważniejszych czynników wyboru Warszawy będzie jakość życia. Mimo że jest ona bardzo ważna, często o wyborze decyduje jednak cena.
 • Tam bardzo chcą mieszkać warszawiacy

  Tam bardzo chcą mieszkać warszawiacy

  Mokotów jest najpopularniejszą dzielnicą Warszawy - chciałby tam zamieszkać co piąty klient Home Broker. Na dynamicznie rozwijającej się Białołęce chce zamieszkać tylko 6,4 proc. klientów, ale już dane z transakcji pokazują, że rzeczywiście decyzję o zamieszkaniu w tej dzielnicy podejmuje ponad dwa razy więcej osób.
 • Mieszkania w stolicy tylko dla bogatych?

  Mieszkania w stolicy tylko dla bogatych?

  Zakup mieszkania w Warszawie to duże wyzwanie finansowe nie tylko dla osób mieszkających i pracujących w innych, mniej zamożnych częściach kraju, ale także dla samych warszawiaków.
 • Hate: Bezkompromisowy wyziew zła

  Hate: Bezkompromisowy wyziew zła

  Warszawiacy z Hate zakończyli nagrania nowej płyty "Solarflesh".
 • Taksówkarze wczoraj blokowali, Warszawiacy teraz ich bojkotują

  Taksówkarze wczoraj blokowali, Warszawiacy teraz ich bojkotują

  Taksówkarze protestowali wczoraj w Warszawie i kilku innych miastach przeciwko deregulacji ich zawodu; ruch na ulicach był utrudniony. Taksówkarze podkreślali, że protest był "odzwierciedleniem frustracji całego środowiska".
 • Sphere: Pełne zniszczenie

  Sphere: Pełne zniszczenie

  Warszawiacy z grupy Sphere odliczają dni do premiery drugiej płyty "Homo Hereticus".
 • Projekt Warszawiak: Ojciec bije syna!

  Projekt Warszawiak: Ojciec bije syna!

  W nowym klipie Projektu Warszawiak "Felek Zdankiewicz" aktor Piotr Garlicki bije swojego syna, również aktora i współtwórcę zespołu, Łukasza Garlickiego.
 • Warszawiak gra Francuza!

  Warszawiak gra Francuza!

  Xawery, bo tak ma na imię bohater kreowany przez Łukasza Garlickiego w serialu "Plebania" - to młody hulaka, hazardzista, lubiący ekstremalne sporty, ryzyko i luksus, Francuz, syn arystokraty Aleksa (Olgierd Łukaszewicz).