Warszawa

Synonimy:
warszawie,
Inne znaczenia:
Warszawa (Film (2003) Reż.Dariusz Gajewski) ,

Artykuły - Warszawa (12472)

 • Inwestorzy napędzają rynek mieszkań w stolicy

  W dalszym ciągu to inwestorzy kupujący mieszkania na wynajem stanowią najbardziej aktywną grupę nabywców. Nie odstraszają ich rosnące ceny mieszkań na rynku wtórnym. Obok zakupów gotówkowych rośnie zainteresowanie kredytowaniem inwestycji. Do banków wpływa lawina wniosków kredytowych, co może przekładać się na zwiększony odsetek odrzuceń.
 • W Warszawie kupujemy coraz droższe mieszkania

  W Warszawie kupujemy coraz droższe mieszkania

  Nie ma dobrych informacji dla klientów poszukujących mieszkania w stolicy. Średnie ceny używanych mieszkań przekroczyły 8000 zł za m kw. Łatwiej jest jednak uzyskać kredyt na jego zakup.
 • Bajońskie warszawskie pensje. Prawda czy mit?

  Bajońskie warszawskie pensje. Prawda czy mit?

  Pracując w Warszawie, można zarobić nawet dwa razy więcej niż za taką samą posadę w innych regionach Polski. Ale życie w stolicy ma też finansowe minusy. Mieszkania kosztują o wiele więcej niż w innych polskich miastach. Za bilety do kina czy wizytę u fryzjera też płaci się znacznie drożej - pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.
 • Ceny mieszkań w województwie mazowieckim. Ile zapłacisz za własne M?

  Ceny mieszkań w województwie mazowieckim. Ile zapłacisz za własne M?

  Rynek nieruchomości w województwie mazowieckim należy do najbardziej aktywnych w kraju. Nie brakuje chętnych do zamieszkania zarówno w stolicy, jak i w innych miejscowościach - Radomiu, Płocku, Piasecznie, Otwocku czy Legionowie. Ile trzeba zapłacić za mieszkanie w tym regionie? Odpowiada serwis Homla.pl.
 • Flipping - coraz popularniejsza metoda inwestycji w warszawskie nieruchomości

  Jak wynika z raportu Metrohouse i Expandera niskie stopy procentowe w Polsce skłaniają stołecznych inwestorów do poszukiwania coraz atrakcyjniejszych lokali. Popularne staje się również kupowanie nieruchomości do remontu, ich odnowa i sprzedaż z zyskiem, czyli tzw. flipping. Przy szukaniu finansowania dla tego typu inwestycji jedynym problemem może być spadająca dostępność kredytów.
 • Najłatwiej sprzedać mieszkanie w Warszawie - najwięcej wycofywanych ofert

  Najłatwiej sprzedać mieszkanie w Warszawie - najwięcej wycofywanych ofert

  Utrzymujący się silny popyt na mieszkania, i to zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym, to bardzo sprzyjająca okoliczność dla osób oferujących obecnie mieszkania na sprzedaż. Umieszczenie atrakcyjnie przygotowanej oferty w internecie to warunek konieczny rozsądnego podejścia do procesu sprzedaży.
 • Są dowody, że Niemcy planowali zagładę Warszawy

  Są dowody, że Niemcy planowali zagładę Warszawy

  Dokumenty odnalezione na portalu aukcyjnym i sprowadzone właśnie do Polski rzucają nowe światło na to, w jaki sposób Trzecia Rzesza dokonała zniszczenia stolicy w czasie II wojny światowej. - To "praktyczny poradnik" o tym, jak sparaliżować, a potem zniszczyć wielką metropolię - oceniają historycy.
 • Mokotów nadal w czołówce

  Warszawa jest miastem rozległym, a poszczególne jej dzielnice mają każda swój charakter. Jedne są lubiane przez kupujących mieszkania i polecane kolejnym kupującym, inne nie cieszą się zbyt dużą popularnością. Jeszcze inne są wręcz nielubiane i jakoś nie potrafią wkraść się w łaski inwestujących na rynku nieruchomości.
 • Warszawski kalejdoskop nieruchomości

  Warszawski kalejdoskop nieruchomości

  Rynek mieszkaniowy w stolicy jest bardzo różnorodny. Według najnowszego raportu Metrohouse i Expandera zawierane transakcje wahały się w przedziale od 5000 do 18 000 zł. Przybywa nieruchomości klasy premium, a ubywa chętnych na lokale w wielkiej płycie. Co więcej, dla osób, które chcą nabyć własne "M" z pomocą kredytu hipotecznego, eksperci mają dobre informacje - wypowiedzi członków RPP sugerują możliwość utrzymania się niskich stóp procentowych nawet do końca 2019 r.
 • Homepay na liście ostrzeżeń

  Komisja Nadzoru Finansowego wpisała na listę ostrzeżeń publicznych biuro usług płatniczych, działających pod firmą Homepay sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - poinformowała KNF w czwartkowym komunikacie.

Zdjęcia - Warszawa (36)

Filmy - Warszawa (110)