Warszawa

Synonimy:
warszawie,
Inne znaczenia:
Warszawa (Film (2003) Reż.Dariusz Gajewski) ,

Artykuły - Warszawa (12476)

Zdjęcia - Warszawa (36)

Filmy - Warszawa (136)

 • J. Brudziński o incydentach podczas marszu w Warszawie

  Joachim Brudziński odniósł się do incydentów podczas marszu „Dla Ciebie, Polsko”. Szef MSWiA zwrócił uwagę, że były one „godnymi potępienia i karygodnymi, marginalnymi działaniami”. (TVN24/x-news)
 • Odra atakuje pod Warszawą. Coraz więcej chorych

  Do stacji sanitarno-epidemiologicznej w Pruszkowie lekarze zgłosili 10 potwierdzonych zachorowań na odrę wśród dzieci jednej z podstawówek i ich rodzin. Drugie ognisko odry rozszerza się w Piastowie. Kolejne może pojawić się również w Nadarzynie. (TVN24/x-news)
 • Angela Merkel w Warszawie. Premier powitał kanclerz Niemiec w Belwederze

  Premier Mateusz Morawiecki powitał kanclerz Niemiec Angelę Merkel na dziedzińcu Belwederu w Warszawie. Szefowie obu rządów poprowadzą polsko-niemieckie konsultacje z udziałem ministrów. Jak zapowiadała wcześniej rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska, tematem rozmów będą stosunki bilateralne, kwestie dotyczące polityki europejskiej, energetycznej oraz bezpieczeństwa. (TVN24/x-news)
 • P. Jaki: Komisja reprywatyzacyjna będzie działała dalej

  - Mimo porażki jest to najlepszy wynik, jaki osiągnął kandydat prawicy w Warszawie od 2006 r. – po wiedział Patryk Jaki podsumowując wyniki wyborów samorządowych. Kandydat Zjednoczonej Prawicy otrzymał 28,53 proc. głosów i przegrał z kandydatem Koalicji Obywatelskiej Rafałem Trzaskowskim. (TVN24/x-news)