Warszawa

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Warszawa ,

Artykuły - Warszawa (12)

 • Miasto wstrzymuje prace nad stadionem. Polonia Warszawa bliska bankructwa

  Miasto wstrzymuje prace nad stadionem. Polonia Warszawa bliska bankructwa

  Miał być ładny i funkcjonalny, kameralny stadion w centrum stolicy oraz drużyna, która, grając na tym obiekcie, wróci do Ekstraklasy. Na razie jest bałagan w klubie i ogromne długi. Nie będzie - przynajmniej na razie - stadionu, a być może i klubu, dwukrotnego mistrza Polski - Polonii Warszawa.
 • RMF: Zawaliła się ściana i część dachu zabytkowej kamienicy w Warszawie

  RMF: Zawaliła się ściana i część dachu zabytkowej kamienicy w Warszawie

  Stołeczni inspektorzy nadzoru budowlanego wyjaśniają, dlaczego zawaliła się ściana i część dachu zabytkowej kamienicy przy ulicy Poznańskiej w Warszawie. Specjaliści będą też sprawdzać zabezpieczenia sprzed kilku miesięcy. Już wtedy runął fragment budynku.
 • Ile kosztuje mieszkanie w Warszawie?

  Ile kosztuje mieszkanie w Warszawie?

  Na Białołęce, Woli i Wilanowie ceny mieszkań na rynku pierwotnym są niższe niż na wtórnym. Deweloperzy prawie nie budują na Śródmieściu, a najwięcej lokali oddają na Białołęce i Mokotowie.
 • Mostostal Warszawa chce od Agencji Rozwoju Miasta 16,4 mln zł; złożyła pozew wzajemny

  Mostostal Warszawa chce od Agencji Rozwoju Miasta 16,4 mln zł; złożyła pozew wzajemny

  Mostostal Warszawa złożyła w Sądzie Okręgowym w Krakowie pozew wzajemny przeciwko Agencji Rozwoju Miasta - podała spółka w komunikacie. Grupa chce od instytucji 16,4 mln zł za roboty dodatkowe i pozostałe do zapłaty wynagrodzenie związane z budową Hali Widowiskowo - Sportowej Czyżyny w Krakowie.
 • Radni Warszawy podjęli uchwałę ws. orzeczeń TK

  Radni Warszawy podjęli uchwałę ws. orzeczeń TK

  Radni Warszawy będą stosowali się do wszystkich orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego, także tych nieopublikowanych. Na dzisiejszym posiedzeniu podjęli uchwałę w tej sprawie.
 • Centrum kongresowe w Warszawie: Zyskać może cała Polska

  Centrum kongresowe w Warszawie: Zyskać może cała Polska

  W naszym kraju rośnie liczba organizowanych spotkań, konferencji i targów - w 2014 roku było ich 19 tysięcy, a udział w nich wzięło blisko 4 mln osób. Rynek ten będzie rozwijać się jeszcze szybciej. W Warszawie ma powstać centrum kongresowe, które pomieści nawet 8 tys. osób. Dzięki temu zyskać może nie tylko stolica, ale i cały kraj.
 • Potrącił 6-latka na pasach i uciekł

  Potrącił 6-latka na pasach i uciekł

  Policja w Warszawie szuka kierowcy subaru, który potrącił 6-latka na pasach i odjechał z miejsca wypadku. Chłopcu nie stało się nic poważnego, ale na miejsce wezwano karetkę pogotowia.
 • Trwa remont Mostu Łazienkowskiego w Warszawie

  Trwa remont Mostu Łazienkowskiego w Warszawie. Ucierpiał na skutek pożaru, do którego doszło 14 lutego br. Ogień był gaszony przez 12 godzin, a temperatura miejscami sięgała 1000 stopni Celsjusza.
 • ZEA wydadzą w Polsce najwięcej na świecie

  ZEA wydadzą w Polsce najwięcej na świecie

  Emiratczycy chcą zbudować miejską dzielnicę za miliardy złotych. Polskie miasta nie miały dotychczas takiej oferty - donosi "Puls Biznesu".
 • "Warszawa": MÓWI MAREK KOTERSKI

  Rozmowa z Markiem Koterskim, przewodniczącym jury 28. FPFF w Gdyni: Dlaczego wygrała Warszawa Dariusza Gajewskiego? To było zaskoczenie. Od początku festiwalu przyjęliśmy zasadę, że wybieramy to, co nam się podoba. Każdego dnia sumowaliśmy plusy. O minusach nie było mowy. W naszym rankingu wygrały kolejno dwa filmy - "Warszawa" i "Zmruż oczy". Nie chcieliśmy obdzielać nagrodami wszystkich po równo. Czy "Pornografia" była brana pod uwagę jako film do Grand Prix? Ch