warsaw press

Artykuły - Warsaw press (5)

 • Kampania edukacyjna Warsaw Press "Zaplanuj święta, grudniowe zakupy"

  Kampania edukacyjna Warsaw Press "Zaplanuj święta, grudniowe zakupy"

  Grudzień... To dla ciebie magiczny czas, w którym z radością przygotowujesz się do świąt, czy raczej nerwowe poszukiwania idealnego prezentu? Jeśli zastanawiasz się co ofiarować najbliższym, gdzie zrobić zakupy (stacjonarnie czy online) i przede wszystkim jak sfinansować świąteczne wydatki, to zapoznaj się z najnowszą kampanią edukacyjną Warsaw Press "Zaplanuj święta, Grudniowe zakupy". Znajdziesz w niej garść świątecznych inspiracji, praktycznych informacji o smart shoppingu oraz konkretną wiedzę o prawach konsumenta.
 • CSR. Biznes Społeczeństwo Środowisko

  CSR. Biznes Społeczeństwo Środowisko

  Dzisiaj startuje kolejna edycja kampanii "CSR. Biznes Społeczeństwo Środowisko", przygotowanej przez Warsaw Press, która ma swoją odsłonę w prasie - jako specjalny dodatek tematyczny do "Gazety Wyborczej" i internecie, na portalu www.csr.warsawpress.com
 • VIII edycja Warsaw International Media Summit

  W dniach 18-19 listopada 2015 roku w Hotelu Westin w Warszawie odbędzie się kolejna edycja kongresu Warsaw International Media Summit. Wydarzenie skupia się wokół najnowszych strategii i trendów, które obowiązują na rynku telekomunikacyjnym i mediów. Organizatorem konferencji jest firma MM Conferences S.A.
 • Relacja z 7. edycji Kongresu Warsaw International Media Summit oraz 7. edycji Konferencji Zmiany w Regulacjach

  Relacja z 7. edycji Kongresu Warsaw International Media Summit oraz 7. edycji Konferencji Zmiany w Regulacjach

  24-25 września 2014 roku w Hotelu Westin w Warszawie odbyła się VII edycja Kongresu Warsaw International Media Summit oraz 7. edycja Konferencji Zmiany w Regulacjach i Prawie Świata Telekomunikacji i Mediów. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele branży telekomunikacyjnej i mediów, regulator oraz główni przedstawiciele administracji centralnej. Honorowym Gościem Kongresu był Minister Administracji i Cyfryzacji Andrzej Halicki.
 • Warsaw International Media Summit 24-25 września 2014 r. Warszawa

  Przed nami VII edycja Warsaw International Media Summit, której towarzyszy VII edycja Konferencji Zmiany w Regulacjach i Prawie Świata Telekomunikacji i Mediów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25 września w hotelu Westin w Warszawie, gromadząc grono reprezentantów polskiego rynku telekomunikacyjnego i mediowego.