warkocz

Artykuły - Warkocz (8)

 • Wakacyjne plecionki i warkocze

  Wakacyjne plecionki i warkocze

  Choć wyglądają finezyjnie, bez problemu zrobisz je sama. Splecione włosy są niezwykle wygodne i przetrwają cały, nawet wietrzny dzień. Do dzieła!
 • Lekkoatletyczne MŚ: Warkocz pozbawił Białorusinkę medalu

  Lekkoatletyczne MŚ: Warkocz pozbawił Białorusinkę medalu

  Długi warkocz Białorusinki Nastazji Mironczyk-Iwanowej przeszkodził jej w zdobyciu tytułu mistrzyni świata w skoku w dal. Zawodniczka uzyskała w koreańskim Daegu wynik 6,90, który nie został zaliczony. W efekcie zajęła czwarte miejsce.
 • Warkocze są teraz bardzo modne

  Warkocze są teraz bardzo modne

  Jakie cięcia są modne w tym sezonie, jak dbać o włosy, jak je efektownie upinać i co należy robić by były w dobrej kondycji? Robert Kupisz, znany stylista fryzur, zna odpowiedź na te pytania.
 • Tymoszenko rozstaje się z warkoczem

  Tymoszenko rozstaje się z warkoczem

  Szefowa ukraińskiego rządu Julia Tymoszenko zmienia image w ramach kampanii przed wyborami prezydenckimi i rozstaje się ze swym charakterystycznym warkoczem, owiniętym dookoła głowy.
 • Warkocz z makiem

  Warkocz z makiem

  Świąteczne wypieki
 • Fantazyjne warkocze

  Fantazyjne warkocze

  Prosty w wykonaniu i dodający dziewczęcego uroku - warkocz znowu jest jedną z najmodniejszych fryzur.
 • Łap za warkocz

  Łap za warkocz

  Dzianina jest tej jesieni szalenie modna, a ta ozdobiona warkoczami to prawdziwy hit.
 • Długi warkocz ognia

  Długi warkocz ognia

  W nocy z 16 na 17 marca 1945 roku z poligonu wojskowego w dolinie Jonastal w Turyngii Niemcy wystrzelili rakietę V-2 uzbrojoną w prymitywną głowicę jądrową. O tym zdarzeniu nie wspomina Rainer Karlsch w swej głośnej książce "Hitlers Bombe", ale paradoksalnie wskazuje dowód, że tak istotnie było. Dowód ten znajduje się w Moskwie.

Filmy - Warkocz (6)

 • Multiwarkocz - krok po kroku

  Warkocz to fryzura najprostsza w wykonaniu, która sprawia, że zawsze wyglądamy młodziej, elegancko i dodaje nam dziewczęcego uroku. Praktyczność fryzury również ma tu niebagatelne znaczenie. Hitem są ostatnio multiwarkocze! Jak je zrobić? Wbrew pozorom przygotowanie ich jest dziecinnie proste! Zobaczcie nasz poradnik!
 • Warkocz z czterech pasm - krok po kroku

  Warkocz z czterech pasm to tylko na pozór skomplikowana w wykonaniu fryzura. Robi się ją bardzo szybko, a efekt jest zawsze przepiękny - misternie upleciony, nadaje dziewczęcego powabu kobiecie w każdym wieku. Zobaczcie nasz poradnik, jak szybko zrobić warkocz z czterech pasm!
 • Warkocz holenderski - krok po kroku

  Warkocz holenderski to jedna z najpiękniejszych fryzur, która znakomicie sprawdza się na każdą okazję - jej misterny wygląd sprawia, że dodaje odrobinę powagi, zachowując jednocześnie delikatny, dziewczęcy wygląd każdej z nas. Wygląd warkocza holenderskiego, czyli popularnego "dobierańca", wskazuje, że nad jego wykonaniem trzeba spędzić długie godziny - nic bardziej mylnego! Zobaczcie nasz poradnik, jak zrobić go w parę chwil - każda z was sobie z tym poradzi!
 • Jak zaplatać warkocz dobierany?

  Zaplatanie warkocza samo w sobie może być trudne dla niektórych z nas. Jeszcze trudniejsze wydaje się zrobienie warkocza dobieranego, który znakomicie sprawdza się dla każdej kobiety. Nadaje bowiem lekkiego, dziewczęcego uroku, lekko wydłuża i wysmukla twarz. Z naszego poradnika dowiecie się, jak zaplatać warkocz dobierany - zrobicie go w parę chwil!