wariograf

Artykuły - Wariograf (7)

 • Czy uda się stworzyć wykrywacz emocji?

  Czy uda się stworzyć wykrywacz emocji?

  Naukowcy z Uniwersytetu w Lancaster pracują nad wykrywaczem emocji, dzięki któremu będzie można stwierdzić, czy Twoja partnerka uważa Cię za atrakcyjnego już na pierwszej randce.
 • Lucas Browne przebadany na wykrywaczu kłamstw

  Promująca Lucasa Browne'a (24-0, 21 KO) grupa Hatton Promotions poinformowała, że australijski bokser pomyślnie przeszedł badanie wariograficzne, co ma stanowić dowód na to, że nie brał świadomie dopingu przed walką z Rusłanem Czagajewem (34-3-1, 21 KO).
 • Potraktowali go jak szpiega

  Mężczyzna, który zabrał kwiaty spod pomnika Armii Sowieckiej, został przesłuchany przy użyciu wykrywacza kłamstw. Tak traktuje się zazwyczaj podejrzanych o morderstwo lub szpiegostwo - pisze "Gazeta Polska Codziennie".
 • Diabeł w pudełku

  Diabeł w pudełku

  Już od prawie pół wieku nasi wojskowi policjanci używają wykrywacza kłamstw w pracy dochodzeniowo-śledczej.
 • Wariograf w firmie zakazany

  Wariograf w firmie zakazany

  - Pracodawca ma prawo sprawdzać, czy pracownik nie wykorzystuje służbowej poczty w celach prywatnych, ale nie może badać go na wariografie - mówi "Dziennikowi Gazecie Prawnej" nowo wybrany generalny inspektor ochrony danych osobowych Wojciech Wiewiórowski.
 • Randki, śpiewy i wariograf

  Randki, śpiewy i wariograf

  Polsat przygotował w wiosennej ramówce kilka nowości. Oprócz nowego teleturnieju randkowego, który poprowadzi Katarzyna Cichopek, pojawi się kontrowersyjny program "Moment prawdy".
 • Olsztyn: Kandydat PiS wyciąga wariograf

  Jerzy Szmit, kandydat PiS na prezydenta Olsztyna, zaproponował swoim konkurentom badania wariografem. - To brzmi jak powieść z arsenału bajek braci Grimm - zdziwił się prof. prawa karnego Marian Filar z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Filmy - Wariograf (3)