waltz

Artykuły - Waltz (68)

 • "Wielkie oczy": Kto jest twórcą?

  "Wielkie oczy": Kto jest twórcą?

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane, w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina Tima Burtona. W rolach głównych występują Amy Adams oraz Christoph Waltz.
 • Christoph Waltz jako przeciwnik Bonda?

  Christoph Waltz jako przeciwnik Bonda?

  Christoph Waltz zagra w nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Dwukrotny zdobywca Oscara najpewniej wcieli się w szwarzcharakter.
 • Tarzan wraca na duży ekran

  Tarzan wraca na duży ekran

  Alexander Skarsgard, Samuel L. Jackson, Margot Robbie oraz Christoph Waltz zagrają w filmie "Tarzan", produkowanym przez Jerry'ego Weintrauba, w reżyserii Davida Yatesa.
 • Christoph Waltz w ekranizacji "Tulipanowej gorączki"

  Christoph Waltz w ekranizacji "Tulipanowej gorączki"

  Dwukrotny laureat Oscara, austriacki aktor Christoph Waltz, dołączył do obsady filmu "Tulip Fever". Obraz jest ekranizacją powieści "Tulipanowa gorączka", a za reżyserię odpowiada Justin Chadwick.
 • Piosenkarz i modelka uprawiali seks w "Big Brother"?

  Piosenkarz i modelka uprawiali seks w "Big Brother"?

  Wielka Brytania żyje gorącym romansem 30-letniego Lee Ryana z boysbandu Blue i 34-letniej modelki Jasmine Waltz. Para nic nie robiła sobie z kamer umieszczonych w domu Wielkiego Brata w programie "Celebrity Big Brother".
 • Wielkie zmiany cen biletów w Warszawie

  W 2014 r. bilet jednorazowy komunikacji miejskiej w Warszawie będzie zastąpiony 75-minutowym, nie wzrośnie cena biletu 20-minutowego, mieszkańcy Warszawy, płacący tu podatki, mniej zapłacą za bilety długookresowe - poinformowała prezydent miasta Hanna Gronkiewicz-Waltz.
 • Waltz ubiera się u Prady

  Waltz ubiera się u Prady

  Projektantka Miuccia Prada znów zaprosiła do współpracy czołowych aktorów. Tym razem nawiększą gwiazdą kampanii na sezon jesień/zima 2013/2014 jest Christoph Waltz, dwukrotny laureat Oscara. Towarzyszą mu Ben Whishaw i Ezra Miller.
 • Waltz zagra polskiego policjanta

  Waltz zagra polskiego policjanta

  Dwukrotny laureat Oscara, Christoph Waltz wcieli się w polskiego policjanta w filmie "True Crimes". Produkcja będzie ekranizacją wydarzeń, które 10 lat temu miały miejsce we Wrocławiu po wydaniu powieści "Amok" Krystiana Bali.
 • Christoph Waltz: Jak stał się gwiazdą?

  Christoph Waltz: Jak stał się gwiazdą?

  Dwukrotny laureat Oscara, Austriak Christoph Waltz, jest dziś jednym z najbardziej znanych aktorów na świecie. Jego droga na szczyt była jednak bardzo długa. W świadomości widzów zaistniał dopiero jako człowiek dojrzały.
 • Waltz parodiuje Benedykta XVI

  Waltz parodiuje Benedykta XVI

  Christoph Waltz nie przestaje zaskakiwać. Niedawno wystąpił w krótkim filmiku, w którym sparodiował... Benedykta XVI.