Wall Street

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Wall Street (giełda w USA) ,

Artykuły - Wall Street (11)

 • ​Kosmetyczne zmiany na Wall Street

  Pierwsza sesja nowego miesiąca przyniosła względna stabilizację indeksów. WIG20 mimo chęci kontynuacji rajdu na północ (momentami zwyżka sięgała 1,5%), zakończył dzień w okolicach poziomu odniesienia (obroty na poziomie 1,07 mld PLN). Tego dnia kulą u nogi polskich blue chipów, był CD Projekt, który po rozczarowujących wynikach za 1Q’21 stracił 9,1%.
 • Solidne wzrosty na Wall Street

  Solidne wzrosty na Wall Street

  ​Wtorkowa sesja na Wall Street zakończyła się solidnymi wzrostami. Inwestorzy mają nadzieję, że pandemia koronawirusa niedługo przeminie, a gospodarki krajów nią dotkniętych zaczną się powoli otwierać. Najdroższe w historii są obecnie akcje Amazon.
 • Czarna seria na Wall Street "piekło nadchodzi"

  Czarna seria na Wall Street "piekło nadchodzi"

  ​Środowa sesja na Wall Street przyniosła powrót mocnych spadków głównych indeksów. Inwestorzy czekają na zatwierdzenie przez Kongres pakietu pomocy gospodarczej, ale obawiają się, że pakiety stymulacyjne mogą nie wystarczyć, by zapobiec recesji na świecie. Dow Jones Industrial na zamknięciu spadł o 1338 pkt, czyli 6,30 proc. i wyniósł 19.898,99 pkt. Wcześniej w ciągu dnia indeks tracił nawet ponad 2000 punktów. S&P 500 stracił 131 punkty, czyli 5,18 proc. i wyniósł 2.398,09 pkt.
 • Mocne wzrosty na Wall Street, Biały Dom szykuje pakiet pomocy

  Mocne wzrosty na Wall Street, Biały Dom szykuje pakiet pomocy

  Po najgorszej sesji od 1987 roku Wall Street zakończył wtorek mocnymi wzrostami, a Dow Jones zyskał ponad 1000 punktów. Rynki liczą na dalszy napływ środków stymulujących gospodarkę z budżetów państw, a administracja Białego Domu szykuje program pomocowy o wartości 1 biliona dolarów na walkę z pandemią koronawirusa.
 • USA. Kolejny dzień wyprzedaży na Wall Street, indeksy weszły w korektę

  USA. Kolejny dzień wyprzedaży na Wall Street, indeksy weszły w korektę

  Czwartkowa sesja na nowojorskich giełdach przyniosła kolejną wyprzedaż akcji. Inwestorzy panicznie boją się dalszego rozwoju epidemii koronawirusa.
 • Indeks Dow Jones IA pierwszy raz w historii przebił 25 000 punktów

  Indeks Dow Jones IA pierwszy raz w historii przebił 25 000 punktów

  Amerykańskie giełdy rosną na starcie notowań. Indeks blue chipów Dow Jones Industrial Average przekroczył pierwszy raz 25 000 punktów.
 • Na Wall Street lekkie spadki, obawy o Grecję

  Na Wall Street lekkie spadki, obawy o Grecję

  Wtorek na Wall Street zakończył się lekkimi spadkami, a na notowania po raz kolejny miały wpływ docierające do inwestorów wieści o coraz trudniejszej sytuacji Grecji w miarę zbliżania się terminu spłaty kolejnej transzy zobowiązań.
 • "Wall Street": O władzy pieniądza

  "Wall Street": O władzy pieniądza

  We wtorek, 11 grudnia, mija 25 lat od premiery "Wall Street" Olivera Stone'a. "To był jeden z najgłośniejszych, najbardziej dyskutowanych filmów końca lat 80." - podkreśla Andrzej Bukowiecki, krytyk filmowy.
 • Kolejna gwiazda w "Wall Street 2"

  Kolejna gwiazda w "Wall Street 2"

  Frank Langella dołączył do obsady "Wall Street 2: Money Never Sleeps", reżyserowanego przez Olivera Stone'a sequela legendarnego filmu. Producentem obrazu jest 20th Century Fox.
 • Ojciec i syn w sequelu "Wall Street"?

  Ojciec i syn w sequelu "Wall Street"?

  Martin i Charlie Sheen mają duże szanse, aby powtórzyć swoje role w sequelu "Wall Street", zatytułowanym "Money Never Sleeps".

Zdjęcia - Wall Street (1)

 • film.interia.pl
  Oliver Stone: Niepokorny Amerykanin