walka z nałogiem

Artykuły - Walka z nałogiem (4)

 • Uzależnienie od cukru

  Uzależnienie od cukru

  Przez stulecia ludzie obywali się bez czystego cukru, teraz nie wyobrażamy sobie jednego dnia bez słodyczy. Ale warto porzucić ten nałóg. Korzyści jest tyle, że najwyższa pora poznać i zrealizować plan ograniczenia cukru w diecie.
 • Start-up Helping Hand pomoże wyjść z nałogu

  Start-up Helping Hand pomoże wyjść z nałogu

  Polski start-up Helping Hand wprowadza do Europy przełom w terapii uzależnień. Platforma Helping Hand, która dzięki zastosowaniu zaawansowanych mechanizmów sztucznej inteligencji i machine learning zmienia jakość życia osób uzależnionych oraz sposób pracy wspierających ich profesjonalistów (terapeutów, psychoterapeutów, psychologów, psychiatrów).
 • Rockowa walka z nałogiem

  Rockowa walka z nałogiem

  Nikki Sixx, basista hardrockowej grupy Motley Crue, chętnie korzystał z uroków rock'n'rollowego trybu życia. Zapisem doświadczeń walki z narkotykowym nałogiem zawarł w książce "The Heroin Diaries".
 • Jamiroquai: Samotna walka z nałogiem

  Jamiroquai: Samotna walka z nałogiem

  O kłopotach 35-letniego Jay Kay'a, lidera brytyjskiej grupy Jamiroquai, z różnego rodzaju używkami, wiadomo od dłuższego czasu. Na początku 2004 roku wokalista wziął udział w programie odwykowym, ale ostatnio stwierdził, że sam poradzi sobie z nałogami.