walizka

Artykuły - Walizka (30)

Filmy - Walizka (4)

 • Jak pakować koszulki, by zajmowały mniej miejsca w bagażu?

  Koszulki to jedna z najpopularniejszych części garderoby, którą kochają wszyscy na całym świecie! W bagażu czy niewielkiej szafie trudno je jednak pomieścić, zwłaszcza, gdy są składane w tradycyjny sposób. Jest jednak na to sprytny sposób - jeśli chcecie zaoszczędzić miejsca, spróbujcie złożyć swoje t-shirty według naszego poradnika. To naprawdę proste!
 • Jak zaoszczędzić miejsce w walizce? Genialny sposób

  Pakowanie się na wakacje czy każdy inny wyjazd wiąże się nieuchronnie z szukaniem kompromisu: jak wziąć jak najwięcej rzeczy, które zajmą jak najmniej miejsca w naszym bagażu. Sposobów na sprytne pakowanie jest wiele, my mamy dla was najskuteczniejszy, który pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca przy pakowaniu ciuchów. Jedyne, czego potrzebujecie, to czysty worek i... odkurzacz! Zobaczcie, jakie to proste!
 • Zatłukł matkę narzeczonej! Ciało ukrył w...

  Potworna zbrodnia na indonezyjskiej wyspie Bali! 21-letni Tommy Schaefer z Chicago wybrał się tam na wakacje razem ze swoją 19-letnią dziewczyną, Heather Mack, i jej 62-letnią przybraną matką. W trakcie urlopu doszło do kłótni starszej kobiety z partnerem jej córki. Mężczyzna rzucił się na nią z pięściami... Sheila von Wiese Mack nie przeżyła tego ataku furii. To jednak nie koniec okropności. Morderca i adoptowana córka ofiary – będąca obecnie w trzecim miesiącu ciąży! – wepchnęli ciało 62-latki do walizki, którą następnie próbowali wywieźć z hotelu w taksówce. Mieli jednak pecha. Taksówkarz zauważył krew na walizce i niezwłocznie powiadomił policję. Kiedy funkcjonariusze otworzyli bagaż, ich oczom ukazał się makabryczny widok...
 • Agent Tomek: Nie chciałem spocić koszuli

  Tomasz Kaczmarek, czyli "agent Tomek", tłumaczy się z głośnego zdjęcia, na którym prezentuje nagi tors, kucając nad walizką pełną pieniędzy.