walizka

Artykuły - Walizka (30)

Filmy - Walizka (6)

 • Gadżet dla każdego urlopowicza. Poduszka powietrzna dla twojej walizki

  PaQ to poduszka powietrzna dla twojego bagażu. Zabezpiecza rzeczy przed uszkodzeniem, rozlaniem, zgnieceniem, a nawet kradzieżą. Aplikacja śledzi twój bagaż, a za pomocą alarmu także powiadamia, kiedy walizka jest gotowa do odbioru z taśmy. Wystarczy jeden przycisk by automatycznie napompować poduszkę. Wypełni ona całą przestrzeń w bagażu, tworząc ciasną amortyzację. Innowacyjny przedmiot zapewni, że spakowane rzeczy dotrą na wakacje w nienaruszonym stanie. (Cover Video/x-news)
 • Jak sprytnie spakować walizkę? Przydatne triki

  Vlogerka Katarzyna Klatka pokazała w "Dzień Dobry TVN" triki ułatwiające pakowanie walizki przed podróżą. Jak zyskać dodatkowe miejsce w walizce? Jak zabezpieczyć biżuterię? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak pakować koszulki, by zajmowały mniej miejsca w bagażu?

  Koszulki to jedna z najpopularniejszych części garderoby, którą kochają wszyscy na całym świecie! W bagażu czy niewielkiej szafie trudno je jednak pomieścić, zwłaszcza, gdy są składane w tradycyjny sposób. Jest jednak na to sprytny sposób - jeśli chcecie zaoszczędzić miejsca, spróbujcie złożyć swoje t-shirty według naszego poradnika. To naprawdę proste!
 • Jak zaoszczędzić miejsce w walizce? Genialny sposób

  Pakowanie się na wakacje czy każdy inny wyjazd wiąże się nieuchronnie z szukaniem kompromisu: jak wziąć jak najwięcej rzeczy, które zajmą jak najmniej miejsca w naszym bagażu. Sposobów na sprytne pakowanie jest wiele, my mamy dla was najskuteczniejszy, który pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca przy pakowaniu ciuchów. Jedyne, czego potrzebujecie, to czysty worek i... odkurzacz! Zobaczcie, jakie to proste!