walentynki

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Walentynki (Film (2001)[Valentine] Reż.Jamie Blanks) ,

Artykuły - Walentynki (29)

Filmy - Walentynki (9)

 • Papier pakunkowy na Walentynki - zrób go sam!

  Walentynki to szczególna okazja, podczas której często ktoś wyznaje komuś miłość po raz pierwszy, zaś pary z dłuższym stażem po prostu podkreślają drobnymi prezentami swoje uczucie. To święto obchodzi cały świat! Bez prezentów się nie obędzie - to fakt, a ponieważ te adresowane są do najbliższej nam osoby, warto zadbać, by prezent w każdym calu podkreślał osobistą relację i uczucia. Właśnie dlatego warto spróbować przygotować samodzielnie papier do pakowania prezentów na Walentynki - w ten sposób będzie jeszcze piękniej! Zobaczcie, jak zrobić papier pakunkowy na Walentynki - to dziecinnie proste!
 • Czy powinniśmy przyjmować zagraniczne tradycje?

  Dzień Świętego Patryka, walentynki, halloween, to tylko kilka przykładów świąt, które z roku na rok stają się coraz bardziej popularne w Polsce. Głównymi beneficjentami przejmowania zagranicznych tradycji są firmy. Co sądzą o tym Polacy? Zapytaliśmy! PREMIERA W INTERII W KAŻDY PIĄTEK OD 9:00.
 • Ile kosztują walentynki? Ok. 1,5 mld zł

  Święto zakochanych jest potężnym motorem konsumpcji prywatnej. W ubiegłym roku w Stanach Zjednoczonych przychody sektora handlu detalicznego bezpośrednio z nim związane wyniosły 19,7 mld dolarów. W Polsce efekt ten nie jest dokładnie badany, jednak dostępne szacunki wskazują na to, że w naszym kraju wydatki konsumentów wynikające z Walentynek wynoszą rocznie ok. 1,5 mld zł. To trzy czwarte tego, ile każdego miesiąca przeznacza się na wypłatę świadczeń w ramach rządowego programu Rodzina 500+ – wyliczają Pracodawcy RP.
 • Co w walentynki robi znany aktor?

  12 białych róż czy kwiaty z ogrodu? Czerwony pokój rozkoszy czy kanapa i telewizor? Jak na walentynkowe pytania odpowiedział irlandzki aktor Jamie Dornan? Posłuchajcie!