Sport - Waldemar Fornalik

Synonimy:
Fornalik,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Waldemar Fornalik (839)

 • Piast Gliwice. Start przygotowań zespołu trenera Waldemara Fornalika

  Piast Gliwice. Start przygotowań zespołu trenera Waldemara Fornalika

  Ekstraklasowi piłkarze Piasta Gliwice w piątek rozpoczęli przygotowania do zbliżającego się sezonu. W pierwszym dniu przeszli badania wydolnościowe.
 • Piast Gliwice kompletuje nowy zespół

  Piast Gliwice kompletuje nowy zespół

  Bardzo aktywny w letnim okresie jest Piast. Klub z Gliwic kompletowanie nowego zespołu zaczął już w końcówce poprzedniego sezonu, kiedy ogłoszono zakontraktowanie 19-letniego Javiera Hyjeka z Atletico Madryt. Kolejne transfery ogłoszono przy Okrzei w ostatnich dniach.
 • Piast Gliwice - Cracovia 1-1. Fornalik: Dobry, ale i trudny sezon

  Piast Gliwice - Cracovia 1-1. Fornalik: Dobry, ale i trudny sezon

  ​- To był dla nas dobry sezon, ale też bardzo trudny i specyficzny - ocenił trener piłkarzy Piasta Waldemar Fornalik po meczu z Cracovią (1-1). Broniący tytułu gliwiczanie w zakończonych w niedzielę rozgrywkach zajęli trzecie miejsce w PKO BP Ekstraklasie.
 • Piast Gliwice. Waldemar Fornalik: Piast to stabilny, mocny klub

  Piast Gliwice. Waldemar Fornalik: Piast to stabilny, mocny klub

  Trener Waldemar Fornalik podkreślił, że jego piłkarze pokazali w kończącym się sezonie Ekstraklasy, iż Piast Gliwice jest stabilnym i mocnym klubem. - Moim zdaniem nasz końcowy wynik jest imponujący - ocenił.
 • Piast Gliwice. Wicemistrzostwo nie dla mistrza Polski?

  Piast Gliwice. Wicemistrzostwo nie dla mistrza Polski?

  Wszystko wskazuje na to, że mistrz Polski z 2019 roku skończy rozgrywki na trzecim miejscu. Wszystko przez porażkę gliwiczan w wyjazdowym spotkaniu z Pogonią w Szczecinie wczoraj 0-1. Na kolejkę przed końcem rozgrywek Piast traci trzy punkty do Lecha Poznań.
 • Piast Gliwice. Fornalik: Gramy o srebrny medal

  Piast Gliwice. Fornalik: Gramy o srebrny medal

  - Gramy o srebrny medal, bo takie są aktualne możliwości - powiedział trener piłkarzy Piasta Gliwice Waldemar Fornalik przed środowym, wyjazdowym meczem z Pogonią Szczecin w przedostatniej kolejce Ekstraklasy.
 • Piast Gliwice przed meczem z Jagiellonią Białystok

  Piast Gliwice przed meczem z Jagiellonią Białystok

  Zmierzający po tytuł wicemistrza Polski Piast mierzy się u siebie dzisiaj o g. 15 z Jagiellonią. W Gliwicach liczą na 12. w tym sezonie zwycięstwo na swoim stadionie. To ma być przepustka do zapewnienia sobie drugiego miejsca w lidze na koniec rozgrywek.
 • Piast Gliwice. Fornalik: Nie kalkulujemy, liczy się mecz

  Piast Gliwice. Fornalik: Nie kalkulujemy, liczy się mecz

  - Niewielka część naszych myśli poświęcona jest na przeprowadzenie kalkulacji, wyliczanek. Bardziej koncentrujemy się na niedzielnym meczu u siebie z Jagiellonią Białystok - powiedział trener piłkarzy Piasta Gliwice Waldemar Fornalik.
 • Piast Gliwice. Waldemar Fornalik: Śląsk to niewygodny rywal

  Piast Gliwice. Waldemar Fornalik: Śląsk to niewygodny rywal

  Piast, po wyjazdowych meczach z Lechią Gdańsk (porażka 0-1) i Legią Warszawa (1-1), w niedzielę podejmie Śląsk Wrocław w grupie mistrzowskiej piłkarskiej ekstraklasy. - To solidny zespół, niewygodny dla wielu drużyn – ocenił trener Waldemar Fornalik.
 • PKO Ekstraklasa. Waldemar Fornalik: Nie ma luzu, ale stresu też nie

  PKO Ekstraklasa. Waldemar Fornalik: Nie ma luzu, ale stresu też nie

  Piłkarze mistrza Polski Piasta Gliwice sobotnim meczem u siebie z Lechem Poznań zaczną rundę finałową ekstraklasy. - Nie czujemy ani większego stresu, ani luzu. Jest świadomość, że w każdym spotkaniu gramy o zwycięstwo - powiedział ich trener Waldemar Fornalik.

Filmy - Waldemar Fornalik (20)