wakacje 2020

Artykuły - Wakacje 2020 (38)

Filmy - Wakacje 2020 (6)

 • Urlop 2020. Grecja czeka na turystów

  Koronawirus skutecznie odstraszył turystów. Greckie plaże świecą w tym roku pustkami. Dla właścicieli hoteli i restauracji może to oznaczać tylko jedno – kryzys albo bankructwo.
 • Bezpiecznie na plaży. Ten przenośny ring pomoże zachować dystans społeczny

  Oto sposób na zachowanie dystansu podczas plażowania. Firma z New Jersey zaprezentowała przenośne ringi, które można rozłożyć na piasku. Pozwalają na wydzielenie swojej strefy w bezpiecznej odległości od innych. Jego obwód ma długość 12 metrów. Przeznaczony dla dwóch osób ring można kupić za 32 dolary. (RUPTLY/x-news)
 • Urlop 2020. Włochy czekają na turystów

  Urlop we Włoszech będzie w tym roku inny, ale możliwy: limity osób na plaży, duże odległości między parasolami. Terracina od dziesięcioleci jest popularnym miejscem wypoczynku dla zagranicznych turystów. Ale czy goście przyjadą w tym roku, pomimo ograniczeń sanitarnych?
 • Plażowanie w czasach pandemii. Włosi znaleźli sposób

  Czy w tym roku pojedziemy na wakacje? Przez zagrożenie koronawirusem coraz częściej zadajemy sobie to pytanie. Wszystkie wyjazdy w góry czy nad morze stoją pod znakiem zapytania. Pewne rozwiązanie problemu proponują Włosi. Właściciel jednej z prywatnych plaż w Porto Cesareo spróbował zaaranżować miejsce dla turystów z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Leżaki mają być oddalone od siebie o półtorej metra, a miejsca dla plażowiczów będą odgrodzone linami.