wakacje

Artykuły - Wakacje (1279)

Filmy - Wakacje (165)

 • Zafundował wakacje swojemu psu. Jak zareagował?

  Mieszkaniec Meredith (New Hampshire) postanowił udać się na przejażdżkę motorowerem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdybym nie fakt, że mężczyźnie towarzyszył... pies! (STORYFUL/x-news)
 • Wakacje na Ibizie zamienione w koszmar

  Ogromne ulewy na Ibizie nie tylko uniemożliwiły odloty i przyloty na wyspę, ale także utrudniły ruch uliczny. Pozamykano niektóre ulice, a autobusy oraz samochody muszą przebijać się przez ogromne kałuże. (STORYFUL/x-news)
 • Jak wykorzystać ostanie dwa tygodnie wakacji? Radzi Michał Cessanis

  Dziennikarz i podróżnik Michał Cessanis doradził, jak spędzić ostatnie dwa tygodnie wakacji. - Można teraz znaleźć bilety po 59 złotych na przykład do Bari, piękny kierunek, Włochy – powiedział. Gdzie jeszcze warto się wybrać? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Ile można przytyć w wakacje?

  Wakacje to czas rozpusty. Codzienne gofry, lody i późne kolacje mogą wywołać niemałe zdziwienie na naszych twarzach, kiedy po powrocie staniemy na wagę. Dietetyczka Anna Radowicka w rozmowie z prowadzącymi program podkreśliła, że wszystko tak naprawdę zależy od naszej diety przed wyjazdem. Co zrobić, by nie przytyć? (Dzień Dobry TVN/x-news)