Sport - Wajda

Artykuły - Wajda (6)

 • Hokejowe MŚ: Polska - Korea 5-2

  Polscy hokeiści walczący w Lublanie w mistrzostwach świata I dywizji wygrali z teoretycznie najsłabszą drużyną - Koreą Południową 5-2. "Biało-czerwoni" zrobili duży krok w drodze do utrzymania.
 • Daniel Laszkiewicz i Wajda z nowymi kontraktami

  Daniel Laszkiewicz i Patryk Wajda to kolejni hokeiści Comarchu Cracovii, którzy podpisali nowe kontrakty z klubem.
 • Sioux Tigers gromią kielczan

  Sioux Tigers gromią kielczan

  W rozegranym 18. kwietnia meczu niższej klasy rozgrywkowej Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego Sioux Kraków Tigers pokonali Scyzory Kielce 71:0.
 • Elektryk z kopalni bohaterem

  Elektryk z kopalni bohaterem

  Aż trzech dogrywek i jednej serii rzutów karnych potrzebowali hokeiści, by rozstrzygnąć losy meczów 9. kolejki Polskiej Ligi Hokejowej. W Janowie bohaterem został Marek Pohl. Elektryk pracujący w kopalni przed dwoma dniami świętował 37 urodziny! ZOBACZ ZAPIS RELACJI NA ŻYWO!
 • Polka z medalem MŚ w narciarstwie wysokogórskim

  Julia Wajda z katowickiego klubu skialpinistycznego Kandahar zdobyła w szwajcarskim kurorcie Portes du Soleil (Wrota Słońca) brązowy medal mistrzostw świata w narciarstwie wysokogórskim w biegu kadetek (16-18 lat).
 • Polscy hokeiści zremisowali z Francją

  Polscy hokeiści zremisowali z Francją

  Polska zremisowała z Francją 4:4 (1:0, 0:1, 3:3) w towarzyskim meczu hokeja na lodzie rozegranym w Oświęcimiu. "Trójkolorowi" sprowokowali do bójki najlepszego napastnika Polaków, Leszka Laszkiewicza. Po dwóch pojedynkach na pięści "Laszka" i jego rywal zostali odesłani do szatni.