WAGs

Artykuły - WAGs (11)

 • To one podbiły serca piłkarzy. Wyjątkowe WAGs z całego świata

  To one podbiły serca piłkarzy. Wyjątkowe WAGs z całego świata

  Powszechnie wiadomo, że za sukcesem każdego mężczyzny stoi kochająca i wspierająca go kobieta. Nie inaczej jest w przypadku piłkarzy, którzy w swoich partnerkach życiowych znajdują potrzebne wsparcie i inspirację, co pozwala im prezentować pełnię swoich możliwości na murawie. Piękne WAGs przyciągają także uwagę mediów oraz kibiców, czasem zyskując niemal taką samą popularność, jak sami zawodnicy.
 • WAGs w dzieciństwie - jak się zmieniły?

  WAGs w dzieciństwie - jak się zmieniły?

  Brylują na ściankach i bankietach, przyciągają spojrzenia na stadionach i są księżniczkami mundiali. Pojawiają się na okładkach magazynów, a ich każde publiczne pojawienie jest szeroko komentowane przez portale plotkarskie. Jak wyglądały w dzieciństwie?
 • Oto żony i partnerki piłkarzy Legii Warszawa

  Oto żony i partnerki piłkarzy Legii Warszawa

  Awans Legii Warszawa do fazy grupowej Champions League nieodzownie wiąże się ze wzrostem zainteresowania piłkarzami mistrzów Polski ze strony menedżerów, dziennikarzy i kibiców z całej Europy. Wraz z zawodnikami więcej oczu niż zwykle będzie zwróconych w kierunku warszawskich WAGs, czyli dziewczyn i żon graczy. Jak wygląda "piękniejsza" odsłona "Wojskowych"? Sprawdźmy.
 • Najpiękniejsze dziewczyny w świecie futbolu amerykańskiego

  Najpiękniejsze dziewczyny w świecie futbolu amerykańskiego

  Futbol amerykański jest najpopularniejszym sportem w USA. My też postanowiliśmy się włączyć do jego popularyzacji korzystając przy tym z pomocy najpiękniejszych ambasadorek ligi NFL. Oto WAGs graczy największej zawodowej ligi futbolu amerykańskiego!
 • WAGs. One wynagrodzą im święta spędzone na boisku!

  WAGs. One wynagrodzą im święta spędzone na boisku!

  W święta większość europejskich lig ma wolne, ale tradycyjnie na boiska wybiegają piłkarze Premier League. Życiowe partnerki pewnie wynagrodzą im czas, kiedy nie mogli świętować z rodziną. Zobacz 10 najatrakcyjniejszych WAGs!
 • Anna Lewandowska wśród pięknych WAGs Bayernu Monachium

  Anna Lewandowska wśród pięknych WAGs Bayernu Monachium

  Anna Lewandowska wraz z przejściem męża Roberta do Bayernu Monachium znalazła się w gronie pięknych żon i partnerek piłkarzy mistrza Niemiec.
 • Urocze WAGs siatkarzy reprezentacji Polski

  Nasi siatkarze na mistrzostwach świata mogą liczyć nie tylko na wsparcie wiernych kibiców. Dopingują ich też piękne partnerki i żony.
 • MŚ 2014 - to najgorętsza jedenastka mundialu w Brazylii

  MŚ 2014 - to najgorętsza jedenastka mundialu w Brazylii

  Już 12 czerwca na brazylijskie boiska wybiegną najlepsi piłkarze świata. Oprócz milionów kibiców będą dopingować ich przede wszystkim ich partnerki. Przedstawiamy wyjściową jedenastkę słynnych WAGs.
 • Partnerki piłkarzy Realu i Atletico

  Partnerki piłkarzy Realu i Atletico

  Finał Ligi Mistrzów to nie tylko wielkie wydarzenie dla piłkarzy. Ich partnerki też będą mocno przeżywać wydarzenia na boisku. WAGs z pewnością będą ozdobą zmagań Realu z Atletico. Zobacz film!
 • Natalia Czubaj i Aleksandra Chlebicka - polskie WAGs o stereotypach i nie tylko

  Natalia Czubaj jest dziewczyną Macieja Rybusa, a Aleksandra Chlebicka spotyka się z Jakubem Koseckim. W reportażu "Dzień Dobry TVN" dziewczyny wyjaśniły, co sądzą o stereotypie partnerki sportowca. Dziewczyny opowiedziały także, dlaczego lubią o siebie dbać. Chlebicka zdradziła również, że razem z Koseckim planują ślub w czerwcu 2014 roku.

Filmy - WAGs (176)