Nowe Technologie - waga

Artykuły - Waga (10)

 • Powstała najczulsza waga świata

  Powstała najczulsza waga świata

  Naukowcy z katalońskiego Instytutu Nanotechnologii w Barcelonie opracowali wagę, która dokonuje pomiarów z dokładnością do jednego joktograma (yg). Co można zważyć przy pomocy tego niezwykłego "urządzenia"?
 • Kontroluj swoją wagę przez internet

  Kontroluj swoją wagę przez internet

  Internetowa waga - nowy produkt holenderskiej marki Youw8 - natychmiast po zważeniu użytkownika przesyła dane na internetową stronę www.youw8.com. Wynik zapisywany jest na prywatnym koncie ważonej osoby, która w ten sposób może archiwizować swój ciężar przez całe lata. W razie potrzeby internetowy trener podpowie, jak zrzucić zbędne kilogramy.
 • Toshiba Portégé R700 - smukło i biznesowo

  Toshiba Portégé R700 - smukło i biznesowo

  Biznesowa seria Toshiba Portégé R700 jest już dostępna w polskich sklepach. Dostępne są u nas wszystkie modele serii R700: 12D, 12K, 12M, 14K, 14M, 14N, 15P i 190.
 • Jak wybrać notebooka i netbooka

  Jak wybrać notebooka i netbooka

  Myślisz o kupnie komputera przenośnego w cenie od 1000 do 3000 zł? Zanim pójdziesz do sklepu w święta przeczytaj nasz poradnik.
 • SideWinder X8 - Bezprzewodowy i dla graczy

  SideWinder X8 - Bezprzewodowy i dla graczy

  Myszek do grania ci u nas dostatek, pod warunkiem, że ograniczamy się do modeli przewodowych. Te pozbawione kabelka nadają się do tego co najwyżej średnio. Ale to ma się zmienić, zaś piewcą rewolucji jest najnowszy SideWinder X8.
 • Jak wybrać notebooka i netbooka

  Jak wybrać notebooka i netbooka

  Myślisz o kupnie komputera przenośnego w cenie od 1000 do 3000 zł? Zanim pójdziesz do sklepu w święta przeczytaj nasz poradnik.
 • Cztery nowe notebooki Samsunga

  Cztery nowe notebooki Samsunga

  Samsung zaprezentował cztery nowe notebooki z każdego z segmentów - R510, R710 oraz P460 i P560.
 • Ile waży 40 GB danych?

  Ile waży 40 GB danych?

  Oczywiście "waga" danych (z fizycznego punktu widzenia) zależy wyłącznie od wagi nośnika, na którym je przechowujemy. Od wczoraj 40 GB "waży" 150 gramów. Taka jest bowiem waga najnowszego USB dysku o pojemności 40 GB przedstawionego przez firmę Freecom. Urządzenie o nazwie FGD-XS ma następujące dane techniczne: