Fakty - waga

Artykuły - Waga (8)

 • Szokujące fragmenty pamiętnika córki Fritzla

  Szokujące fragmenty pamiętnika córki Fritzla

  Austriackie media opublikowały fragmenty pamiętnika więzionej przez Josefa Fritzla córki. Elisabeth starała się dokumentować każdy dzień, a notatki ukrywała w różnych zakamarkach piwnicy. Na małych kawałkach papieru opisywała każde wydarzenie, skrzętnie opatrując każdą notatkę datą i godziną. Fragmenty pamiętnika ukrywała w piwnicy, która na 24 lata stała się jej domem.- informuje "Daily Mail".
 • Zmarł Romuald Andrzej Waga

  Dzisiaj w godzinach popołudniowych zmarł admirał Romuald Andrzej Waga, w latach 1989-1996 dowódca Marynarki Wojennej (MW).
 • Masz grubych przyjaciół? Też będziesz gruby

  Masz grubych przyjaciół? Też będziesz gruby

  Spędzanie czasu w towarzystwie otyłych ludzi zwiększa prawdopodobieństwo przytycia, ponieważ posiadanie kilku kilogramów więcej zaczyna być postrzegane jako naturalne - ostrzegają naukowcy.
 • Waga sprzed ciąży a ADHD u dziecka

  Dzieci kobiet, które zachodząc w ciążę, mają nadwagę, w wieku szkolnym częściej wykazują objawy nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD).
 • Kara za otyłość dziecka?

  (Reuters) Waga pewnego chłopca z Wielkiej Brytanii wzrosła tak bardzo, że władze lokalne zastanawiają się czy nie powinny zabrać go matce.
 • Ks. Bielański złożył rezygnację

  Ks. Bielański złożył rezygnację

  Metropolita krakowski kardynał Stanisław Dziwisz przyjął rezygnację infułata Janusza Bielańskiego z funkcji proboszcza parafii katedralnej na Wawelu w Krakowie - poinformował rzecznik krakowskiej kurii ks. Robert Nęcek.
 • Zeznania Hermana i Wagi

  Zeznania Hermana i Wagi

  Odwołanie Andrzeja Modrzejewskiego w lutym 2002 roku nie miało związku z kontrowersyjnym zatrzymaniem go przez UOP - do takiej tezy przez kilka godzin przekonywał komisję śledczą Andrzej Herman, ówczesny prezes rady nadzorczej spółki.
 • Kulczyk grozi posłom

  Kulczyk grozi posłom

  Kulczyk Holding SA nie wyklucza podjęcia kroków prawnych wobec członków komisji śledczej ds. PKN Orlen, jeśli ich "nieuprawnione wypowiedzi" uniemożliwią podpisanie ważnych kontraktów.