menway - waga

Artykuły - Waga (13)

 • Kiedy waga kłamie?

  Kiedy waga kłamie?

  Ani waga, ani wskaźnik BMI nie oddają w pełni informacji na temat naszej masy ciała - wskazuje specjalista fitness, Jean-Claude Vacassin. Trener przyznaje, że to, co wskazuje nasza waga łazienkowa, może bywać mylące.
 • Dlaczego waga kłamie?

  Dlaczego waga kłamie?

  Waga to jedno z najpopularniejszych urządzeń służących do mierzenia postępów. Często jednak okazuje się, że... waga kłamie. Dlaczego?
 • Japoński sposób na odchudzanie - tyjesz, płacisz więcej

  Japoński sposób na odchudzanie - tyjesz, płacisz więcej

  Jeśli chodzi o zachęcanie do odchudzania oraz popularyzację zdrowego stylu życia jeden z budynków mieszkalnych w Osace w Japonii bije pod względem kreatywności wszelkie kampanie. Mieszkanki tego bloku wpadły na pomysł, aby wysokości czynszu uzależnić od... wagi ciała.
 • Zajadamy to, co spalamy na siłowni

  Zajadamy to, co spalamy na siłowni

  Ćwiczenia na siłowni nie mają większego sensu, jeśli tuż po treningu raczymy się słodyczami czy śmieciowym jedzeniem, zwracają uwagę naukowcy. I choć jest to zależność oczywista, wielu popełnia ten błąd, który niweczy godziny spędzone na siłowni.
 • Jaka jest idealna waga człowieka?

  Jaka jest idealna waga człowieka?

  Ile powinien ważyć człowiek? Nie ma na to pytanie jednej, gotowej odpowiedzi. Są za to przeróżne wzorce i internetowe kalkulatory, rzekomo podające rozwiązanie na tacy. Tymczasem, żeby przekonać się, ile powinieneś tak naprawdę ważyć, wcale nie musisz stosować żadnych dziwnych wynalazków.
 • Chudzielce przestają nam się podobać?

  Chudzielce przestają nam się podobać?

  Czy szczupłe kobiety przestają nam się podobać i wracamy do pierwotnych upodobań? Wygląda na to, że tak.
 • Stworzyli najlżejsze buty piłkarskie w historii firmy

  Stworzyli najlżejsze buty piłkarskie w historii firmy

  Neymar, napastnik Seleção, stanie się tego lata jedną z najbardziej dbających o ekologię gwiazd piłkarskich na świecie. W tym sezonie grać będzie nie tylko w stroju reprezentacji Brazylii powstałym z przetworzonych butelek plastikowych ale także w najnowszych Nike GS - jak dotąd najlżejszych, najszybszych i wyprodukowanych w najbardziej ekologiczny sposób butach piłkarskich Nike.
 • Ślub albo szczupła sylwetka. Wybieraj!

  Ślub albo szczupła sylwetka. Wybieraj!

  Za nadwagę tylko w nieznacznym stopniu odpowiadają geny. Według najnowszych ustaleń ekspertów, na szybkie tycie wpłynąć mogą zmiany, które zaszły w życiu prywatnym.
 • Dobre żony są szczuplejsze

  Dobre żony są szczuplejsze

  Jaki jest klucz do szczęśliwego małżeństwa? Dobra komunikacja, zaufanie, a może udane życie erotyczne? Okazuje się, że ogromną rolę odgrywa waga...żony.
 • Ryzykanci tyją szybciej

  Ryzykanci tyją szybciej

  Z najnowszych badań wynika, że osoby impulsywne, agresywne, lubiące ryzyko i cyniczne tyją szybciej. Dlaczego?