Kobieta - waga

Artykuły - Waga (29)

 • Ile trzeba schudnąć, by było to widać na twarzy?

  Ile trzeba schudnąć, by było to widać na twarzy?

  Aż 3,5-4 kg - tyle trzeba schudnąć, by dostrzegli to inni patrząc tylko i wyłącznie na naszą twarz.
 • Waga 24 września - 23 października

  Sąd Ta karta pokazuje, że nadszedł ostateczny moment na to, żeby zacząć oceniać swoje życie. Zobaczysz teraz z pełną wyrazistością czy twoje dokonania przyniosą oczekiwane efekty. Mówi nam o tym, ze trzeba mieć nadzieje mimo tego, ze okoliczności mogły do tej pory nie być dla nas sprzyjające. Zapowiada ona bardzo ważne wydarzenia w życiu. Szczególnie na gruncie formalnym. Wszelkiego rodzaju umowy i kontrakty, zawierane związki i ugody. Czasem mówi o formalnych roz
 • Dlaczego połowa Polaków waży za dużo?

  Dlaczego połowa Polaków waży za dużo?

  Jemy szybko i niezdrowo i to się mści. Według CBOS połowa Polaków waży za dużo (51 proc). Co trzeci Polak ma nadwagę (34 proc.), a co piąty (17 proc.) - jest otyły.
 • McConaughey: to było niebezpieczne, ale zmieniło mój stan umysłu

  McConaughey: to było niebezpieczne, ale zmieniło mój stan umysłu

  Tegoroczny laureat Oscara Matthew McConaughey przygotowując się do roli "Witaj w klubie" przeszedł na drastyczną dietę - zrzucił aż 23 kilo. Jak przyznaje, nie chodziło jednak wyłącznie o wizerunek, ale o coś więcej.
 • Intensywnie ćwiczysz, a twoja waga stoi w miejscu?

  Intensywnie ćwiczysz, a twoja waga stoi w miejscu?

  Czujesz, że możesz być szczuplejsza, zgrabniejsza, lepiej zbudowana, ale nie wiesz jak się za to zabrać? A może czujesz się dobrze ze swoją wagą, ale twoje ciało nie wygląda tak jak powinno?
 • Japoński sposób na odchudzanie - tyjesz, płacisz wyższy czynsz

  Japoński sposób na odchudzanie - tyjesz, płacisz wyższy czynsz

  Jeśli chodzi o zachęcanie do odchudzania oraz popularyzację zdrowego stylu życia jeden z budynków mieszkalnych w Osace w Japonii bije pod względem kreatywności wszelkie kampanie. Mieszkanki tego bloku wpadły na pomysł, aby wysokości czynszu uzależnić od... wagi ciała.
 • Obrzęki ciała - sprawdź, jak im zapobiec

  Obrzęki ciała - sprawdź, jak im zapobiec

  Przez nie czujemy się kiepsko we własnym ciele. Jeśli nie poradzisz sobie z nimi sama, pomoże ci lekarz. Obrzęki to sygnał, że w naszym ciele gromadzi się zbyt wiele wody. Mogą występować w jednym miejscu lub obejmować różne części ciała.
 • To przez ojca dzieci mają nadwagę!

  To przez ojca dzieci mają nadwagę!

  Mężczyzno, chcesz mieć szczupłe dzieci? Schudnij, zanim poczniesz. Dlaczego? Nadwaga ojca przed poczęciem dzieci może mieć wpływ na ich późniejsze kłopoty z wagą.
 • Waga 2013-06-14

  Możesz zacząć się ubierać w sposób wręcz szokujący i prowokujący. Za tym jednak kryć się będzie twoja delikatna dusza. Z bliską ci osobą w ciemnościach rozpłyniecie się w słodkim uścisku. Dla samotnych: Dobrze wpłynie na ciebie towarzystwo ludzi, który cenią sobie subtelności w erotyce. Wieczorem czas na gorącą herbatę. Ktoś czeka na twój znak.
 • Waga 2013-06-14

  Czas mobilizacji najlepszych stron twojej osobowości. Uruchomisz swoje intelektualne rezerwy Znikną krępujące cię blokady. Możesz działać w sposób wysoce oryginalny. Bądź dobrej myśli.