waga

Artykuły - Waga (182)

 • Ile trzeba schudnąć, by było to widać na twarzy?

  Ile trzeba schudnąć, by było to widać na twarzy?

  Aż 3,5-4 kg - tyle trzeba schudnąć, by dostrzegli to inni patrząc tylko i wyłącznie na naszą twarz.
 • Waga 24 września - 23 października

  Sąd Ta karta pokazuje, że nadszedł ostateczny moment na to, żeby zacząć oceniać swoje życie. Zobaczysz teraz z pełną wyrazistością czy twoje dokonania przyniosą oczekiwane efekty. Mówi nam o tym, ze trzeba mieć nadzieje mimo tego, ze okoliczności mogły do tej pory nie być dla nas sprzyjające. Zapowiada ona bardzo ważne wydarzenia w życiu. Szczególnie na gruncie formalnym. Wszelkiego rodzaju umowy i kontrakty, zawierane związki i ugody. Czasem mówi o formalnych roz
 • Dlaczego połowa Polaków waży za dużo?

  Dlaczego połowa Polaków waży za dużo?

  Jemy szybko i niezdrowo i to się mści. Według CBOS połowa Polaków waży za dużo (51 proc). Co trzeci Polak ma nadwagę (34 proc.), a co piąty (17 proc.) - jest otyły.
 • Kiedy waga kłamie?

  Kiedy waga kłamie?

  Ani waga, ani wskaźnik BMI nie oddają w pełni informacji na temat naszej masy ciała - wskazuje specjalista fitness, Jean-Claude Vacassin. Trener przyznaje, że to, co wskazuje nasza waga łazienkowa, może bywać mylące.
 • McConaughey: to było niebezpieczne, ale zmieniło mój stan umysłu

  McConaughey: to było niebezpieczne, ale zmieniło mój stan umysłu

  Tegoroczny laureat Oscara Matthew McConaughey przygotowując się do roli "Witaj w klubie" przeszedł na drastyczną dietę - zrzucił aż 23 kilo. Jak przyznaje, nie chodziło jednak wyłącznie o wizerunek, ale o coś więcej.
 • Ile waży Katy Perry?

  Ile waży Katy Perry?

  Mogąca się pochwalić kobiecymi kształtami Katy Perry podkreśla, że jest bardzo zadowolona ze swojej figury.
 • Dlaczego waga kłamie?

  Dlaczego waga kłamie?

  Waga to jedno z najpopularniejszych urządzeń służących do mierzenia postępów. Często jednak okazuje się, że... waga kłamie. Dlaczego?
 • Jessica Simpson o tyciu w czasie ciąży

  Jessica Simpson o tyciu w czasie ciąży

  Jessica Simpson odgryzła się za nieprzychylne komentarze na temat jej wagi.
 • Intensywnie ćwiczysz, a twoja waga stoi w miejscu?

  Intensywnie ćwiczysz, a twoja waga stoi w miejscu?

  Czujesz, że możesz być szczuplejsza, zgrabniejsza, lepiej zbudowana, ale nie wiesz jak się za to zabrać? A może czujesz się dobrze ze swoją wagą, ale twoje ciało nie wygląda tak jak powinno?
 • Japoński sposób na odchudzanie - tyjesz, płacisz więcej

  Japoński sposób na odchudzanie - tyjesz, płacisz więcej

  Jeśli chodzi o zachęcanie do odchudzania oraz popularyzację zdrowego stylu życia jeden z budynków mieszkalnych w Osace w Japonii bije pod względem kreatywności wszelkie kampanie. Mieszkanki tego bloku wpadły na pomysł, aby wysokości czynszu uzależnić od... wagi ciała.

Filmy - Waga (5)

 • Wyjątkowa lekcja dla żurawi. O co chodzi?

  Jednymi z mieszkańców zoo w Denver są żurawie indyjskie. Pracownicy placówki postanowili nauczyć je przydatnych umiejętności. Już niedługo ptaki będą w stanie pomóc w dbaniu o swoje zdrowie, samodzielnie stając na wadze podczas kontrolnych badań. Zobaczcie, jak idą przygotowania. (STORYFUL/x-news)
 • Ile można przytyć w wakacje?

  Wakacje to czas rozpusty. Codzienne gofry, lody i późne kolacje mogą wywołać niemałe zdziwienie na naszych twarzach, kiedy po powrocie staniemy na wagę. Dietetyczka Anna Radowicka w rozmowie z prowadzącymi program podkreśliła, że wszystko tak naprawdę zależy od naszej diety przed wyjazdem. Co zrobić, by nie przytyć? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Chciał wejść do domu. Był tylko jeden problem...

  Corgi chciał wejść do domu przez płotek. Był tylko jeden problem. Jego waga. Zobaczcie sami.
 • Wejście do domu sprawia jej problemy. Wszystko przez... gabaryty

  Kot i imieniu Adora ma mały problem z przechodzeniem przez przejście w drzwiach. Wszystko za sprawą jej wagi. Zobaczcie jak sobie radzi.