wafle

Artykuły - Wafle (7)

Filmy - Wafle (4)

 • Ekspresowa rolada z wafli bez pieczenia

  Piszingera zna każdy, ale z wafli można również zrobić ekspresową roladę. I to bez pieczenia! Deser jest pyszny i nie wymaga wielu godzin spędzonych w kuchni. Ekspresową roladę z wafli bez pieczenia wykonasz nawet w towarzystwie gości, choć warto wstawić ją do lodówki i poczekać aż zmięknie i przegryzą się smaki. Dowiedz się, jak zrobić ekspresową roladę z wafli bez pieczenia.
 • Przepis na rumową masę do wafli?

  Jeśli znudziło ci się tradycyjne kakaowe nadzienie do wafli, rumowa masa będzie idealnym urozmaiceniem. Rumowy aromat łamie słodki smak masy do wafli, dzięki czemu przekąska jest znacznie pyszniejsza. Masę tę przygotowuje się równie szybko i prosto, co standardowy wariant.
 • Waflowe krokiety z ruskim farszem

  Krokiety nie muszą być przyrządzane z naleśników! Jeśli macie ochotę na pyszne krokieciki, a nie chcecie spędzać długich godzin na smażeniu kolejnych naleśnikowych placków, spróbujcie je przygotować według naszego prostego, ale efektownego przepisu: oto, jak zrobić krokiety z wafli, które nadziano farszem z ruskich pierogów! W ten sposób zyskujecie znakomite, świetnie wyglądające i nietypowe danie, które zachwyci wszystkich, a jednocześnie zaoszczędzicie sporo czasu!
 • Piszinger - prosty torcik z wafli z masą

  Piszinger to klasyka kuchni galicyjskiej, która od ponad stu pięćdziesięciu lat zachwyca swoim bogatym smakiem i prostotą przygotowania! Ten delikatny torcik z wafli przełożonych intensywną w smaku i słodką masą, niekiedy również oblaną z wierzchu czekoladą lub lukrem, to świetna alternatywa dla ciężkich i wymagających poświęcenia ciast i deserów! Piszinger, przekładany andrut - zobaczcie, jakie to proste!