W lesie dziś nie zaśnie nikt

Artykuły - W lesie dziś nie zaśnie nikt (12)

 • "W lesie dziś nie zaśnie nikt" w kinach

  "W lesie dziś nie zaśnie nikt" w kinach

  "W lesie dziś nie zaśnie nikt" był pierwszą kinową ofiarą koronowirusa w Polsce. Premiera zaplanowana na 13 marca została odwołana zaledwie kilka dni wcześniej. 6 czerwca wracamy do otwartych na nowo kin, a pierwszy polski slasher w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego wchodzi na duże ekrany.
 • Bartosz M. Kowalski: Z otwartą głową

  Bartosz M. Kowalski: Z otwartą głową

  Jego debiut reżyserski, "Plac zabaw", w którym dwójka nastolatków zabiła małego chłopca, rozgrzał krytyków i podzielił publiczność. Drugim filmem postanowił zaskoczyć jeszcze bardziej i... zrealizował pierwszy polski slasher. W horrorze, który w związku z epidemią koronawirusa zamiast do kin trafił prosto na Netflixa, pojawia się plejada polskich gwiazd: od Wojciecha Mecwaldowskiego, przez Gabrielę Muskałę, aż po Piotra Cyrwusa i Olafa Lubaszenkę. Jak ich do tego przekonał? - Pierwsze reakcje były naprawdę różne! Od "chyba żartujecie" po "a co to jest slasher?" - wspomina Bartosz M. Kowalski.
 • Wiktoria Gąsiewska kusi ciałem na zdjęciach

  Wiktoria Gąsiewska kusi ciałem na zdjęciach

  Wiktoria Gąsiewska opublikowała na swoim instagramowym profilu dwa kadry z filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt", w którym zagrała. Na drugim z nich młoda gwiazda pozuje w kolorowym i skąpym stroju, co nie uszło uwadze internautów. Dodatkowo w komentarzach niektórzy z nich wspomnieli również o dość śmiałych scenach z filmu Bartosza M. Kowalskiego, w których młoda aktorka prezentuje się topless.
 • Wiktoria Gąsiewska: "W lesie dziś nie zaśnie nikt" to kino, jakiego w Polsce nie było

  Wiktoria Gąsiewska: "W lesie dziś nie zaśnie nikt" to kino, jakiego w Polsce nie było

  Wiktoria Gąsiewska zagrała jedną z głównych ról w filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Produkcja z gwiazdorską obsadą miała mieć premierę kinową w połowie marca, jednak została odwołana z powodu pandemii koronawirusa.
 • "W lesie dziś nie zaśnie nikt": Wiktoria Gąsiewska w śmiałych scenach

  "W lesie dziś nie zaśnie nikt": Wiktoria Gąsiewska w śmiałych scenach

  Od momentu, gdy na Netfliksa trafił polski horror "W lesie dziś nie zaśnie nikt" jedną z najczęściej komentowanych scen w filmie Bartosza M. Kowalskiego jest ta, w której możemy oglądać rozebraną Wiktorię Gąsiewską.
 • "W lesie dziś nie zaśnie nikt" od 20 marca na Netfliksie

  "W lesie dziś nie zaśnie nikt" od 20 marca na Netfliksie

  13 marca do kin miał wejść horror Bartosza M. Kowalskiego "W lesie dziś nie zaśnie nikt", określany jako pierwszy polski slasher. W związku z epidemią koronawirusa producent oraz dystrybutor filmu zdecydowali się na przesunięcie daty premiery produkcji. Teraz okazało się, że od 20 marca obraz można oglądać na Netfliksie.
 • Koronawirus w Polsce: Odwołane premiery! Co z kinami?

  Koronawirus w Polsce: Odwołane premiery! Co z kinami?

  Od czwartku, 12 marca, wszystkie kina i placówki kulturalne w Polsce są zamknięte. Z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa trwa w kraju stan zagrożenia epidemicznego. Dystrybutorzy musieli przesunąć premiery wszystkich filmów.
 • Julia Wieniawa o odwołaniu premiery "W lesie dziś nie zaśnie nikt"

  Julia Wieniawa o odwołaniu premiery "W lesie dziś nie zaśnie nikt"

  Film "W lesie dziś nie zaśnie nikt" nie wejdzie na ekrany kin zgodnie z planem, czyli 13 marca 2020 roku. Premierę horroru z Julią Wieniawą odwołano w ostatniej chwili ze względu na zagrożenie związane z rozprzestrzeniającym się koronawirusem. Aktorka odniosła się do sprawy w mediach społecznościowych, publikując obszerne oświadczenie.
 • Przesunięta premiera "W lesie dziś nie zaśnie nikt"

  Przesunięta premiera "W lesie dziś nie zaśnie nikt"

  W związku z obecną sytuacją w Polsce producent oraz dystrybutor horroru "W lesie dziś nie zaśnie nikt" zdecydowali, że film nie wejdzie do kin w najbliższym piątek, 13 marca.
 • "W lesie dziś nie zaśnie nikt": Pollywood [recenzja]

  "W lesie dziś nie zaśnie nikt": Pollywood [recenzja]

  Trudno było nie obawiać się o losy "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Pierwszy polski slasher? W obsadzie młode gwiazdy Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska? Za sterami reżyser, którego debiut "Plac zabaw" równie mocno wstrząsnął, co podzielił? Te informacje ekscytowały, ale też napełniały niepokojem. Niech pierwszy rzuci kamieniem, ten kto od początku był przekonany, że się uda... Jeśli jednak kiedykolwiek znajomy-maruda rzuci znów, że "w Polsce to się nie robi takich filmów jak w Ameryce", pokażcie mu dzieło Bartosza M. Kowalskiego. Polacy zrealizowali bowiem horror, którego nie powstydziłaby się żadna hollywoodzka wytwórnia.

Filmy - W lesie dziś nie zaśnie nikt (4)