W dół

Artykuły - W dół (1207)

 • Indeksy w dół. WIG 20 poniżej 2500 punktów

  Poniedziałkowa sesja na warszawskim parkiecie przynosi kontynuację spadków indeksów. WIG 20 traci około 0,4 proc. i oscyluje poniżej pułapu 2500 pkt.
 • Kurs Cyfrowego Polsatu mocno w dół po sprzedaży akcji spółki przez EBOiR

  Kurs Cyfrowego Polsatu po otwarciu środowej sesji spada o ponad 5 proc. EBOiR sprzedał w procesie przyśpieszonej budowy księgi popytu połowę swojego udziału w Cyfrowym Polsacie, czyli akcje stanowiące 2,48 proc. kapitału zakładowego spółki. Na zamknięciu sesji walor stracił 5,85 proc. i kosztował 24,15 zł.
 • Możliwa rewizja wzrostu PKB w dół na ten i przyszły rok - wiceminister finansów

  Możliwa rewizja wzrostu PKB w dół na ten i przyszły rok - wiceminister finansów

  - Po sierpniowym przeglądzie możliwa jest rewizja w dół wzrostu PKB na ten i przyszły rok - powiedział w środę dziennikarzom wiceszef MF Leszek Skiba. MF oczekuje PKB w tym roku na poziomie 3,8 proc., a w przyszłym - zgodnie z założeniami do projektu budżetu na 2017 r. - 3,9 proc.
 • Spadły ceny mieszkań w Warszawie

  Spadły ceny mieszkań w Warszawie

  Najnowsze notowanie Indeksu Cen Transakcyjnych Home Broker i Open Finance wskazało lekką obniżkę cen w największych miastach. Do sporego ruchu w dół doszło w Warszawie, której należy się bacznie przyglądać, bo to największy i najważniejszy rynek nieruchomości w Polsce.
 • Zagadkowy spadek stawek WIBOR

  Zagadkowy spadek stawek WIBOR

  Stawki rynkowego kosztu pieniądza, stanowiące podstawę oprocentowania obligacji, idą w dół od końca ubiegłego roku. Początkowo tendencja ta mogła mieć źródło w politycznych zapowiedziach, dotyczących obniżek stóp procentowych. Obecnie jednak takie uzasadnienie jest raczej nieaktualne.
 • Europejskie kontrakty w dół

  Kontrakty na indeksy giełdowe w zachodniej Europie spadają. Inwestorzy poznają we wtorek wiele wskaźników PMI w Europie. Dane takie były już podane w Chinach. Przed południem będą jeszcze informacje z rynków pracy w Niemczech i strefie euro - podają maklerzy.
 • Europejskie kontrakty w dół, ropa tanieje

  Kontrakty na indeksy giełdowe w zachodniej Europie spadają. Brakuje czynników, które poprawiłyby sentyment na rynkach. W Azji mamy sesję ze spadkami, a ropa znów tanieje, o 2 procent - podają maklerzy.
 • Główna para jednak w dół, silny dolar

  Na samym początku lutego wykres kursu eurodolar wybił się, jak pamiętamy, z dwumiesięcznej konsolidacji, ostrym ruchem przechodząc przez okolicę 1,1060-80. Później notowano szczyty przy 1,1375, ale gdy rynek uznał, że być może nastąpi poprawa na rynku ropy, Chiny jeszcze nie runą, a Mario Draghi zasili w marcu rynki tanim pieniądzem - wykres zaczął przeć z powrotem na południe.
 • Produkcja przemysłu w eurolandzie w grudniu w dół

  Produkcja przemysłowa w strefie euro w grudniu 2015 r. spadła o 1,0 proc. miesiąc do miesiąca, podczas gdy poprzednio spadła o 0,5 proc., po korekcie - poinformował w komunikacie urząd statystyczny Eurostat w Luksemburgu.
 • GPW w dół na ostatniej prostej, Yellen ruszy rynkami?

  Parkiet przy Książęcej, podobnie jak większość europejskich giełd, zyskiwał niemal całą środową sesję. Końcówka notowań była jednak bezlitosna dla byków. Tymczasem gdy rynki na Starym Kontynencie zaczynały pustoszeć, w Waszyngtonie przed amerykańskim Kongresem stanęła szefowa Fed, Janet Yellen.

Filmy - W dół (1)