W cieniu

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
W cieniu (Film (2012)[Ve stinu koně] Reż.David Ondricek) ,

Artykuły - W cieniu (252)

 • Barbórka 2015 r. w Polsce świętowana w cieniu kryzysu

  Barbórka 2015 r. w Polsce świętowana w cieniu kryzysu

  - Trudna sytuacja finansowa spółek węglowych i trwający wciąż kryzys na światowym rynku sprawiają, że tegoroczna Barbórka będzie świętowana w ich cieniu. Górnicy, z którymi rozmawiała PAP, są w niewesołych nastrojach. - Nie ma się z czego cieszyć, bo niestety górnictwo się kończy - mówią.
 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Wolę być w cieniu

  Marta Żmuda Trzebiatowska: Wolę być w cieniu

  Po dłuższej przerwie Marta Żmuda Trzebiatowska wraca do telewizji. Zagra w nowym sezonie serialu "Przyjaciółki". I trochę namiesza.
 • GPW w cieniu greckiego długu

  Piątkowe notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych odbywały się pod dyktando rynków otoczenia, na których centrum sceny zajęły spekulacje i doniesienia na temat porozumienia lub braku porozumienia Grecji z europejskimi partnerami. Przeplot sprzecznych informacji powodował, iż na części rynków pojawiły się nerwowe zmiany.
 • Wielka wojna oczami Russella Crowe'a

  Wielka wojna oczami Russella Crowe'a

  Bitwa pod Gallipoli - uznana za jedną z najkrwawszych i najdłuższych bitew I wojny światowej - trwała od 25 kwietnia 1915 do 9 stycznia 1916 roku. Zakończyła się druzgocącą klęską wojsk alianckich. 100 lat później stała się inspiracją filmu Russella Crowe'a. W cieniu bitwy osadził on intymną opowieść o poszukiwaniu zaginionych synów.
 • Sytuacja na Antypodach

  Sytuacja na Antypodach jest warta uwagi. Dlaczego? Dzisiaj niejako w cieniu komunikatu amerykańskiego Fed, który poznamy o godz. 20:00 mamy też posiedzenie RBNZ, czyli banku centralnego Nowej Zelandii.
 • Nadchodzi walutowe tsunami? To nie frank, a mocny dolar najbardziej uderzy w polską gospodarkę

  Nadchodzi walutowe tsunami? To nie frank, a mocny dolar najbardziej uderzy w polską gospodarkę

  W cieniu ubiegłotygodniowego skoku notowań franka znalazły się notowania dolara. A amerykańska waluta mocno zyskuje na wartości już od kilkunastu miesięcy. Konsekwencje dla naszej gospodarki są nawet poważniejsze od wzmocnienia waluty Szwajcarii.
 • Próba uspokojenia

  Piątkowa sesja na Giełdzie Papierów Wartościowych odbywała się w cieniu wczorajszego zamieszania wokół osłabienia złotego do franka i przeceny sektora bankowego.
 • "Filary Ziemi": W cieniu katedry

  "Filary Ziemi": W cieniu katedry

  To niezwykły obraz średniowiecznej Anglii, a więc jest tu walka o władzę, intrygi, miłość, zdrada oraz nienawiść. Mroczne tajemnice i krwawe zbrodnie. Losy władców, lordów, duchownych oraz zwyczajnych ludzi.
 • Obiekt westchnień i sprawczyni fatalnych zauroczeń

  Obiekt westchnień i sprawczyni fatalnych zauroczeń

  Seksualny czworokąt w cieniu Tatr, erotyczna kąpiel we dwoje i wyzwolony taniec w cudzej sypialni. Wszędzie, gdzie pojawia się tytułowa "Pani z przedszkola", napięcie sięga zenitu. Kim jest piękna i tajemnicza Karolina, tłumaczą gwiazdy komedii Marcina Krzyształowicza - Adam Woronowicz, Agata Kulesza i sprawczyni całego "zamieszania" - nagrodzona Złotymi Lwami, Karolina Gruszka.