Volvo XC90

Artykuły - Volvo XC90 (28)

 • Volvo XC90 T8 Twin Engine Polestar. Najpotężniejsze w historii!

  Volvo XC90 T8 Twin Engine Polestar. Najpotężniejsze w historii!

  Fabryczny tuner Volvo - Polestar - wziął na warsztat model XC90 w topowej wersji T8 Twin Engine. W efekcie powstał najpotężniejszy, produkcyjny samochód osobowy Volvo w historii!
 • Oto nowe auto Hołka. Zgadniesz, jakie?

  Oto nowe auto Hołka. Zgadniesz, jakie?

  Krzysztof Hołowczyc, którego nie trzeba chyba przedstawiać żadnemu fanowi sportów motorowych, przesiadł się właśnie na nowe auto. Tym razem nie chodzi jednak o "rajdówkę". W prywatnym garażu "Hołka" pojawiło się nowe Volvo XC90.
 • Volvo z czterema nowościami w Genewie

  Volvo z czterema nowościami w Genewie

  Szwedzi nie zaskoczyli niczym na swoim stoisku w Genewie, ale każdy z prezentowanych modeli jest wart uwagi.
 • Volvo XC90 Excellence w Genewie

  Volvo XC90 Excellence w Genewie

  Oprócz nowych S90 i V90 oraz odświeżonego S40, na genewskim stoisku Volvo zobaczyć można będzie model XC90 w topowej odmianie Excellence.
 • Rekord Volvo. Ceny nikomu nie przeszkadzają!

  Rekord Volvo. Ceny nikomu nie przeszkadzają!

  Jeżeli należycie do tej grupy dyletantów, którzy twierdzą, że Volvo nie jest producentem segmentu premium, powinniście zweryfikować swoje poglądy.
 • Volvo XC90 - samochód zarządzany tabletem

  Volvo XC90 - samochód zarządzany tabletem

  Jesteś za pan brat ze smartfonami i tabletami, a obsługa ekranów dotykowych jest dla ciebie bardziej naturalna niż wciskanie przycisków i przekręcanie pokręteł? To dobrze, ponieważ dzięki temu lepiej odnajdziesz się w nowym Volvo XC90 – maszynie sterowanej przy pomocy kierownicy i potężnego tabletu.
 • Volvo XC90 Excellence Lounge Console. Coś dla kobiety

  Volvo XC90 Excellence Lounge Console. Coś dla kobiety

  Volvo wkracza na teren zarezerwowany do tej pory dla BMW serii 7, Mercedesa klasy S i Range Rovera. Na trwającym właśnie salonie motoryzacyjnym w Szanghaju Szwedzi zaprezentowali niezwykle luksusowe odmiany swojego flagowego modelu - XC90.
 • Volvo XC90 Excellence. Prawie jak Range Rover!

  Volvo XC90 Excellence. Prawie jak Range Rover!

  20 kwietnia w Szanghaju rozpoczyna się 16. Międzynarodowy Salon Motoryzacyjny. Na tym bardzo chłonnym rynku z jak najlepszej strony planuje pokazać się Volvo.
 • Volvo XC90 wjeżdża na polski rynek. Będzie sukces?

  Volvo XC90 wjeżdża na polski rynek. Będzie sukces?

  ​Po ponad 12 latach Volvo wprowadza nową generację modelu XC90. W weekend SUV klasy premium miał swoją oficjalną premierę w Polsce. Tego typu auta są w kraju coraz popularniejsze, a rynek wciąż nie jest nasycony, więc koncern liczy na sprzedaż co najmniej tysiąca aut rocznie.
 • Świetna sprzedaż Volvo XC90

  Świetna sprzedaż Volvo XC90

  ​Wszystko wskazuje na to, że nowe Volvo XC90 będzie sukcesem. Pojazd ten, który debiutował jesienią ubiegłego roku na salonie w Paryżu, jeszcze nie wszedł do sprzedaży, a Szwedzi już zebrali 16 tys. zamówień!