volvo

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Volvo (producent samochodów ) ,

Artykuły - Volvo (257)

 • Arkadiusz Nowiński awansuje do struktur europejskich Volvo Cars

  Arkadiusz Nowiński awansuje do struktur europejskich Volvo Cars

  Arkadiusz Nowiński od 1 listopada obejmie stanowisko Head of EMEA Offer & Launch. Jednocześnie pozostanie na stanowisku prezesa Volvo Car Poland, które piastuje od ponad 10 lat - podała firma w komunikacie.
 • Tygrys made in Sweden uwolniony

  Tygrys made in Sweden uwolniony

  Przejęcie przed 18 miesiącami przez chiński kapitał firmy Volvo, jednego z najważniejszych symboli Szwecji, zaszokowało Szwedów, a pracownicy fabryki w powoli żegnali się z pracą. Nastąpił jednak nieoczekiwany zwrot. Skandynawskie zakłady nie tylko nie zostały zamknięte, ale otrzymają gigantyczny zastrzyk finansowy i za dwa lata rozpoczną produkcję nowej platformy modeli z zupełnie nową generacją silników. I co najważniejsze - z tabliczką "made in Sweden".
 • Nowe S60 - chińczyk czy europejczyk?

  Nowe S60 - chińczyk czy europejczyk?

  Od dłuższego czasu zalewają nas produkty z Chin i coraz śmielej pukają do drzwi europejskiego rynku motoryzacyjnego.
 • Volvo na powietrze!

  Volvo na powietrze!

  W Los Angeles trwa właśnie jeden z ważniejszych, amerykańskich salonów samochodowych - LAA.
 • Nowe volvo jak... golf!

  Wielu fanów marki przeklina dzień, w którym Volvo oficjalnie stało się własnością chińskiego koncernu Geely. Biorąc jednak pod uwagę nowe poczynania szwedzkiego producenta obawy są raczej nieuzasadnione.
 • 18 ofiar zderzenia busa z tirem

  18 osób zginęło w zderzeniu busa z ciężarówką w Nowym Mieście nad Pilicą na Mazowszu. Do wypadku doszło po godzinie 6 na drodze wojewódzkiej nr 707.
 • Mazowieckie: 18 ofiar wypadku

  Mazowieckie: 18 ofiar wypadku

  18 osób zginęło w wypadku, do którego doszło w Nowym Mieście nad Pilicą w pow. grójeckim na drodze wojewódzkiej nr 707. Kierowca ciężarowego volvo jest ranny - poinformowała Magdalena Siczek-Zalewska z zespołu prasowego mazowieckiej policji.
 • Auto z Anglii? Sztuczny problem!

  Auto z Anglii? Sztuczny problem!

  Nie od dziś wiadomo, że niektóre polskie przepisy, są - łagodnie mówiąc - dziwne.
 • Rewolucja w motoryzacji!

  Rewolucja w motoryzacji!

  Przeciwnicy samochodów elektrycznych jako ich piętę achillesową wskazują duże, ciężkie i trudne w utylizacji akumulatory, które w znaczny sposób ograniczają funkcjonalność i osiągi.
 • Tusk: auris. Palikot: mustang. A inni?

  Tusk: auris. Palikot: mustang. A inni?

  Premier Donald Tusk jeździ nową toyotą auris, śledczy z komisji hazardowej Bartosz Arłukowicz (Lewica) sześcioletnim jaguarem x-type, była komisarz UE ds. polityki regionalnej Danuta Huebner pięcioletnim volvo S40, a Janusz Palikot (PO) - fordem mustangiem z 1968 roku.

Filmy - Volvo (12)