volvo

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Volvo (producent samochodów ) ,

Artykuły - Volvo (460)

 • Tygrys made in Sweden uwolniony

  Tygrys made in Sweden uwolniony

  Przejęcie przed 18 miesiącami przez chiński kapitał firmy Volvo, jednego z najważniejszych symboli Szwecji, zaszokowało Szwedów, a pracownicy fabryki w powoli żegnali się z pracą. Nastąpił jednak nieoczekiwany zwrot. Skandynawskie zakłady nie tylko nie zostały zamknięte, ale otrzymają gigantyczny zastrzyk finansowy i za dwa lata rozpoczną produkcję nowej platformy modeli z zupełnie nową generacją silników. I co najważniejsze - z tabliczką "made in Sweden".
 • Strach przed uprowadzeniami

  Strach przed uprowadzeniami

  Wójt i dyrektorzy szkół w gminie Wieprz (woj. małopolskie) wystosowali do młodzieży ostrzegawczy apel. Krążą bowiem informacje o próbach porwań nastolatek. Samotnie wracające do domu uczennice są ponoć wabione do podejrzanych samochodów.
 • Ciężarówka potrąciła dwie dziewczynki

  Ciężarówka potrąciła dwie dziewczynki

  Dwie dziewczynki zostały potrącone na przejściu dla pieszych przez samochód ciężarowy volvo. Do wypadku doszło dziś na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Golina (woj. wielkopolskie). Obie przebywają w szpitalu, stan jednej jest ciężki.
 • Nowe S60 - chińczyk czy europejczyk?

  Nowe S60 - chińczyk czy europejczyk?

  Od dłuższego czasu zalewają nas produkty z Chin i coraz śmielej pukają do drzwi europejskiego rynku motoryzacyjnego.
 • Volvo na powietrze!

  Volvo na powietrze!

  W Los Angeles trwa właśnie jeden z ważniejszych, amerykańskich salonów samochodowych - LAA.
 • Nowe volvo jak... golf!

  Wielu fanów marki przeklina dzień, w którym Volvo oficjalnie stało się własnością chińskiego koncernu Geely. Biorąc jednak pod uwagę nowe poczynania szwedzkiego producenta obawy są raczej nieuzasadnione.

Filmy - Volvo (12)