Volleyball Wrocław

Artykuły - Volleyball Wrocław (5)

 • Siatkówka. Dawid Murek dla Interii: Czasami byłem zbyt wymagający wobec córki

  Siatkówka. Dawid Murek dla Interii: Czasami byłem zbyt wymagający wobec córki

  - W żeńskiej siatkówce trzeba być cierpliwym, a w niektórych sytuacjach pamiętać, by nie powiedzieć nic mocniejszego. Relacje z córką? Na pewno nie jest tak, że ma na boisku jakieś fory, jest wręcz przeciwnie. Zero sentymentów. Czasami sam się zastanawiałem, czy nie jest za ostro albo za mocno - opowiada w rozmowie z Interią Dawid Murek. Były przyjmujący reprezentacji Polski dziś prowadzi występujący w Tauron Lidze Volley Wrocław, gdzie trenuje m.in. swoją córkę Natalię Murek.
 • Tauron Liga. #VolleyWrocław już trenuje

  Tauron Liga. #VolleyWrocław już trenuje

  Po przymusowej kwarantannie spowodowanej pozytywnymi wynikami na obecność COVID-19 siatkarki #VolleyWrocław wróciły do treningów. Cała drużyna wraz ze sztabem trenerskim przeszła jeszcze dodatkowe badania płuc, serca i krwi, aby upewnić się, czy nie zaszły jakieś zmiany w organizmie.
 • Tauron Liga. Zwycięstwo Developresu SkyRes Rzeszów na inaugurację

  Tauron Liga. Zwycięstwo Developresu SkyRes Rzeszów na inaugurację

  Siatkarki Developres SkyRes Rzeszów wygrały z #VolleyWrocław 3:1 w meczu 1. kolejki Tauron Ligi. Wrocławianki wygrały pierwszą odsłonę, ale w kolejnych górą była faworyzowana drużyna z Podkarpacia.
 • Liga Siatkówki Kobiet. Volleyball Wrocław prawie zamknął skład

  Volleyball Wrocław teoretycznie zamknął już skład na nowy sezon w ekstraklasie siatkarek. "Jeżeli znajdą się jakieś dodatkowe pieniądze, to jeszcze wzmocnimy drużynę" – powiedział prezes klubu z Dolnego Śląska Jacek Grabowski.
 • Liga Siatkówki Kobiet: Roksana Wers wzmocniła Volleyball Wrocław

  Liga Siatkówki Kobiet: Roksana Wers wzmocniła Volleyball Wrocław

  Z dnia na dzień wiadomo coraz więcej, jeśli chodzi o skład drużyny z Wrocławia. W czwartek dolnośląski klub ogłosił, że w kolejnym sezonie w biało-zielonych barwach zagra Roksana Wers, kibicom znana pod panieńskim nazwiskiem Brzóska. Klasowa siatkarka, doświadczona w Lidze Siatkówki Kobiet i mająca za sobą występy w reprezentacji Polski.

Filmy - Volleyball Wrocław (2)