vive

Artykuły - Vive (3)

 • Viva Espana

  Viva Espana

  Hiszpania stanowi obecnie przedmiot zainteresowania mediów zagranicznych, w tym polskich, przede wszystkim z uwagi na wyzwania, przed jakimi stoi hiszpańska gospodarka. Czy Polacy mają teraz szanse na inwestowanie i prowadzenie działalności gospodarczej w tym kraju?
 • Viva Espana!?

  Dopóki rynek flirtował z (nie)szczęśliwa siódemka "dało się" jeszcze żyć z ryzykiem jej przekroczenia, jednak ostateczne przebicie poziomu 7,0 proc. na wykresie 10-letniej hiszpanki może mieć dla poniedziałkowego otwarcia i całego tygodnia bardzo poważne konsekwencje. Nie chodzi jednak o sam poziom 10-latki.
 • Felieton Daniela Gadomskiego: "VIVA wyraźnie inna". Inna, czyli gorsza?

  Felieton Daniela Gadomskiego: "VIVA wyraźnie inna". Inna, czyli gorsza?

  Pudelek zamiast teledysków - mniej więcej tak można opisać nową strategię programową najpopularniejszej telewizji muzycznej. Jeszcze muzycznej, bo jak tak dalej pójdzie, to muzyki będzie tam jak na lekarstwo. Będzie rozrywka, reality-show i plotki. Ale stacja tłumaczy posunięcie chęcią zdobycia większej widowni. Podobne zmiany przeprowadzone kilka lat temu w MTV Polska podniosły oglądalność. Czy "inna" Viva to także inna, czyli lepsza, jakość techniczna? Oby.