Biznes - Viva Polska

Artykuły - Viva Polska (3)

 • Viva Polska już nadaje jako MTV Music

  Viva Polska już nadaje jako MTV Music

  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 17 października br. o godzinie 6:00 doszło do zmian w portfolio Viacom International Media Networks w Polsce. Tego dnia w wyniku decyzji nadawcy obecna na rynku stacja Viva Polska zmieniła się w kanał MTV Music. Stacja po tej modyfikacji dostępna jest w tych samych kanałach dystrybucji co wcześniej, a więc w ofertach platform Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV.
 • Koniec Viva Polska to koniec pewnej epoki

  Koniec Viva Polska to koniec pewnej epoki

  Amerykański koncern Viacom poinformował, że od października Viva Polska zostanie zastąpiona przez MTV Music. Tym samym z rynku znika po 17 latach najstarszy kanał muzyczny. Czy zmiany wyjdą koncernowi na dobre?
 • Felieton Daniela Gadomskiego: "VIVA wyraźnie inna". Inna, czyli gorsza?

  Felieton Daniela Gadomskiego: "VIVA wyraźnie inna". Inna, czyli gorsza?

  Pudelek zamiast teledysków - mniej więcej tak można opisać nową strategię programową najpopularniejszej telewizji muzycznej. Jeszcze muzycznej, bo jak tak dalej pójdzie, to muzyki będzie tam jak na lekarstwo. Będzie rozrywka, reality-show i plotki. Ale stacja tłumaczy posunięcie chęcią zdobycia większej widowni. Podobne zmiany przeprowadzone kilka lat temu w MTV Polska podniosły oglądalność. Czy "inna" Viva to także inna, czyli lepsza, jakość techniczna? Oby.